عرضه مستقیم چرم گاوی ضخیم

چرم گاوی ضخیم به خاطر مرغوبیت و کیفیت بالایی که دارد جز پر فروش ترین انواع چرم است. تولید کننده این نوع از چرم با عرضه مستقیم چرم گاوی طبیعی ضخیم توانسته قیمت ها را بسیار پایین بیاورد و موجب رضایت مشتریان خود شود. در این مجموعه انواع چرم خام بزی،چرم خام گاوی ،کفش چرم بز و کفش چرم گاوی و چرم گاوی شبرو تولید می‌شود. درنهایت مستقیما در بازار مصرف عرضه میگردد.

عرضه مستقیم چرم گاوی ضخیم

تاریخچه چرم در ایران

تاریخ چرم طبیعی و گذشته آن به سالیان خیلی دور می‌رسد که با استفاده از پوست حیوانات مرده چرم می‌ساختند. در گذشته از پوست حیوانات بسیار زیادی چرم می ساختند. اما بیشترین چرم ساخته شده از پوست گاو و‌ گوسفند بود. عرضه مستقیم چرم گاوی در قدیم کاربرد پوست حیوانان برای گرما و سرما بود. به طوری که در گرما با پوست حیوان سایه می ساختند. همچنین در سرما از آن برای گرم کردن خود استفاده می کردند.

در سال های پیش تر در سلسله های مختلف شاهان ایرانی. تولید چرم و‌ وسایل چرمی و صادرات آن به کشور های دیگر پیشرفت خوبی داشت. در آن دوران کارگاه‌های کوچک دباغی وجود داشت عرضه مستقیم چرم گاوی که انواع وسایل چرمی را کاملا دستی و طبیعی و اصل می‌ساختند. حتی از چرم های طبیعی‌ و دست ساز آن دوران در موزه های دنیا موجود می باشد.

اولین کارخانه چرم سازی ایران صد سال پیش از این احداث شده است که بعد از اولین کارخانه چرم سازی ایران صنعت چرم سازی شروع به پیشرفت چشم گیری کرد به طوری که تا چند سال بعد از آن کارخانه های متعدد چرم سازی در شهرهای مختلف ایران به وجود آمد .عرضه مستقیم چرم گاویدر سالیان اخیر نیز شهرک های صنعتی مختص چرم سازی به وجود آمده اند. این موضوع باعث گسترش چرم سازی و پیشرفت صادرات و تولیدات چرم به کشورهای دیگر شده اند.تاریخچه چرم در ایران

عرضه مستقیم چرم گاوی به صورت عمده

شما مشتری عزیز که قصد سفارش عمده چرم گاوی ضخیم را دارید می توانید مستقیما و بدون واسطه تمام سفارشات خود را از مجموعه تولیدی ما انجام دهید.در مجموعه ما تلاش بر این است که روزانه بتوانیم کیفیت تولیداتمان را افزایش دهیم. همچنین انواع چرم خام بز و چرم خام گاو و کفش بزی و کفش گاوی را در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع تولید کنیم. درنهایت این محصول را روانه بازار مصرف کنیم.

مدیران فروش در سایت پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه قیمت عمده چ تولیداتمان و نحوه خرید کالا هستند.به خاطر خرید مستقیم و عمده محصول از خودمان قیمت ها بسیار ارزان و مناسب هستند.با خرید از مجموعه ما محصولی بسیار مرغوب و درجه یک را با قیمت ارزان خریداری خواهید کرد.

سفارش عمده چرم گاوی ضخیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما