عرضه مستقیم چرم گاوی عسلی عمده

چرم گاوی یکی از انواع چرم طبیعی محسوب می شود که تنوع رنگی در تولید آن بسیار زیاد می باشد چرم گاوی عسلی یکی از انواع این چرم می باشد که همواره به خاطر رنگ زیبایی که دارد بازارفروش پررونقی را به خود اختصاص داده است عرضه مستقیم چرم گاوی عسلی عمده که نوعی عرضه بدون واسطه بوده همواره باعث شده که خریداران عمده خرید خود را به این روش انجام بدهند چرا که عرضه مستقیم دست افراد دلال و واسطه را کوتاه کرده و در نهایت چرم با کیفیت را به قیمت استثنایی به دست مصرف کننده و خریدار می رساند.

عرضه مستقیم چرم گاوی عسلی عمده

نحوه تشخیص چرم طبیعی و مصنوعی

نحوه تشخیص چرم طبیعی و مصنوعی همانطور که میدانید انواع جرم موجود در بازار به دو نوع چرم طبیعی و جمع مصنوعی تقسیم بندی می شوند که چرم مصنوعی آن به هیچ وجه از چرم حیوانات نبوده بلکه ساخته دست انسان می باشد که کیفیت خیلی پایین تری نسبت به نوع طبیعی دارد.

برای اینکه شما چرم طبیعی را تشخیص بدهید در درجه اول باید توجه به انعطاف پذیری چرم داشته باشید چون که تمامی چرم های طبیعی از انعطاف و نرمی بالایی برخوردار هستند و در واقع یکی از ویژگی‌های اصلی تشخیص نوع چرم طبیعی همین ویژگی منعطف بودن آنها می باشد.

توجه به بوی چرم طبیعی که بوی بز و گاو می دهد هم یکی دیگر از روشهای بوده است که در انتخاب و تشخیص نوع اصل چرم به شما کمک می کند، چرم های طبیعی موجود در بازار که بیشتر به دو نوع چرم گاوی و بزی می‌باشند چرم گاوی ضخیم تر می‌باشد و چرم بزی نازک تر این همه دیگر از روش‌هایی است که در تشخیص نوع جرم به شما کمک می کند.

چرم طبیعی اصل در برابر عواملی همچون آب و رطوبت کیفیت خود را به بهترین شکل حفظ می کند و آب را در خود نفوذ نمی دهد و به هیچ وجه دچار پوسیدگی نمی شود اما نوع مصنوعی آن به اینگونه نبوده است و در سریعترین زمان ممکن توانسته است آب و رطوبت را در خود جذب و دچار پوسیدگی شود.

چرم گاوی تیره معمولاً برای تولید انواع محصولات چرمی همانند کیف و کفش و از نوع نازک آن برای تولید انواع لباس های چرم به کار گرفته می‌شود.

شرکت پخش انواع چرم گاوی عسلی عمده

شرکت پخش انواع چرم گاوی عسلی عمده شرکت پخش انواع چرم گاوی عسلی عمده با در نظر گرفتن این چرم در ضخامت های نازک و ضخیم توسط پخش کنندگان و عرضه کنندگان آن در این زمینه توانسته است آن را به طور عمده در اختیار مراکز عمده چرم و کسانی که در صنعت تولید محصولات چرمی آن را به کار می‌گیرند قرار بدهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.