عرضه مستقیم چرم گاوی متری

عرضه مستقیم چرم گاوی متری توسط کارگاه ها و کارخانه های دباغی چرم انجام می شود که پس از پرداخت و دباغی اقدام به عرضه و فروش چرم گاوی که به چرم سنگین نیز معروف است می کنند.

تولید کنندگان فوق برای عرضه بدون واسطه محصولات خود دارای نمایندگی های پخش و فروش فعال نیز در اقصی نقاط ایران می باشند، که از این طریق محصولی با کیفیت را با قیمتی مقرون به صرفه در اختیار خریداران قرار می دهند.

وب سایت های اینترنای این مراکز از دیگر راه های دسترسی مستقیم و بدون واسطه و البته غیر حضوری و آنلاین به شمار می آید.

عرضه مستقیم چرم گاوی متری

از چرم اصل طبیعی چه می دانید؟

از چرم اصل طبیعی چه می دانید؟ چرم گاوی اصل و چرم گاوی روستیک از جمله چرم های طبیعی به شمار می آید که به فراوانی در صنایع تبدیلی مورد استفاده قرار می گیرد این محصول طبیعی دارای ویژگی ها و هم چنین مشخصه هایی می باشد که از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • چرم اصل دارای چین خوردگی و هم چنین خطوطی بر روی سطح خود می باشد که مانند خطوط روی بدن حیوانات می باشد و از طریق حس لامسه قابل تشخیص است.
  • از دیگر ویژگی های ملموس این محصول بوی آن است که بویی شبیه بدن حیوان مورد نظر دارد در صورتی که چرم مصنوعی بویی شبیه پلاستیک دارد.
  • سطح نرم و لطیف از دیگر ویژگی های قابل ذکر و مشاهده است در صورتی که چرم مصنوعی دارای این ویژگی نبوده و زبر و خشن می باشد.
  • در صورت اصل بودن این کالا آستر آن به صورت پرز دار می باشد ولی چرم مصنوعی با نخ دوخته شده است.
  • چرم طبیعی در اثر تماس با آتش خیلی دیرتر آتش می گیرد و واکنش نشان می دهد و در زمان سوختن نیز بویی شبیه مو دارد و خاکستر باقی مانده از آن نیز سفید رنگ می باشد و وجود متصاعد شده نیز سفید است. در حالی که چرم طبیعی خیلی سریع جمع می شود و می سوزد و دود سیاه رنگ آزاد می کند.

مراکز خرید چرم گاوی متری

مراکز خرید چرم گاوی متری مراکز خرید چرم گاوی متری در تمامی شهرهای ایران مستقر بوده بوده و انواع چرم دباغی شده در طرح ها و رنگ های متنوع را در اختیار خریداران قرار می دهند.

این مراکز دارای وب سایت های اینترنتی فعالی می باشند که به صورت آنلاین کار فروش را انجام می دهند، خریداران پس از انتخاب نوع چرم می توانند، کالای مورد نظر را مس از پرداخت هزینه های تولید و حمل و نقل در کوتاه ترین زمان ممکن در شهر محل سکونت خود تحویل بگیرند.

مراکز فوق از در دسترس ترین محل های عرضه و فروش چرم گاوی متری به شمار می آیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما