عرضه مستقیم چرم گاوی میلینگ

چرم گاوی میلینگ یکی از انواع چرم های ساخته شده از پوست گاو است. که برای تولید محصولات مختلف استفاده می شودو بسیار انعطاف پذیر است.

چرم از دیرباز تا کنون در زندگی مردم وجود داشته است. . چرم میلینگ بسیار نرم و انعطاف پذیر است. و عرضه مستقیم آن از درب کارگاه های تولیدی انجام می شود. برای این عرضه مستقیم می توان از سایت های اینترنتی کمک گرفت. و آن را درب منزل تحویل گرفت.

عرضه مستقیم چرم گاوی میلینگ

چرم میلینگ را بهتر بشناسید

انواع چرم گاوی وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر بفردی هستند و در تهیه وسایل گوناگونی کاربرد دارند. چرم گاوی میلینگ یکی از انواع این چرم ها می باشد که تنوع رنگی بالایی دارد. یک رویه آن مسطح است و رویه دیگر دارای پرزهایی می باشد این چرم را بسیار نرم تولید می کنند. از لطافت آن در صنایع پوشاک استفاده می شود.

تولید این چرم ها در کارخانه های چرم سازی انجام می شود. با حرارت بالا چرم خشک تبدیل به یک چرم نرم و انعطاف پذیر می شود. هر چه بیشتر حرارت داده شود نرم تر می شود. چرم های میلینگ زیبا هستند و دارای دانه دانه های است که روی آن ایجاد می شود و استفاده از آن را زیاد تر می کند.

چرم گاوی میلینگ کیفیت و دوام زیادی دارد و انتخاب اولیه مشتریان می باشد و محصولات ساخته شده با آن عمر زیادی دارند. از نوع نازک آن در ساخت کیف و کفش و لباس از ان استفاده کنند. برای دوخت با دست بیشتر از این چرم ها استفاده می شود. همچنین از این چرم میلینگ در تولید روکش مبلمان استفاده می کنند.

چرم میلینگ را بهتر بشناسید

توزیع کنندگان بزرگ چرم

توزیع و فروش چرم گاوی میلینگ در واحد اندازه گیری پا انجام می شود. بر حسب نیاز هر کسی می تواند تعداد پا را خریداری کند. چرم گاوی متری نیز انواع بزرگ تر چرم ها هستند. تولید کنندگان این چرم ها در کار گاه های چرم سازی توزیع کننده اولیه آن هستند و محصولات خود را پس از تولید در کار گاه ها از طربق فضای مجازی به نمایش می گذارند.

توزیع کنندگان بزرگ چرم گاوی میلینگ سفارشات خود را از طریق سایت های معتبر مورد برسی قرار داده و اجناس خود را به صورت های مختلف برای بازار های داخلی و خارجی ارسال می کنند. در توزیع این چرم ها از طریق اینترنت به قیمت درب کارگاه ها انجام می شود و خرزداران می توانند در هزینه های خود صرفه جویی کند و همچنین نیازی به حضور فیزیکی در این مکان ها نبوده و همه چیز به صورت مجازی انجام می شود.

توزیع کنندگان بزرگ چرم گاوی میلینگ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما