عرضه کنندگان چرم اشبالت خام گاوی

عرضه کنندگان چرم اشبالت خام گاوی با عرضه مستقیم این محصول دست واسطه ها را از بازار کوتاه کرده اند تا این محصول با قیمتی مناسب به شما برسد. حتماً شما نیز به خوبی از این موضوع آگاهی دارید که محصولاتی که با استفاده از چرم های طبیعی و اصیل تولید شده اند، علاوه بر اینکه زیبایی و جذابیت بی نظیری دارند، بلکه بسیار با دوام و مقاوم هستند.
همچنین می توان از آنها برای سالهای سال استفاده نمود. یکی از بهترین نمونه های این محصولات که توسط عرضه کنندگان چرم در کشورمان ارائه می گردد چرم اشبالت خام گاوی می باشد.

عرضه کنندگان چرم اشبالت خام گاوی

چرم گاوی مشکی چه مشخصاتی دارد؟

مسلماً چرم گاوی مشکی در بین دیگر چرم ها، دارای فروش خوبی می باشد. از این رو توجه بسیاری از تولید کنندگان را به خود اختصاص داده است.

در این قسمت به برخی از مهمترین مشخصات چرم گاوی مشکی اشاره می کنیم:

  • این چرم علاوه بر اینکه ظاهری زیبا و جذاب دارد، بسیار مقاوم و با دوام است. عواملی مانند رطوبت، حرارت، ساییدگی و گذر زمان نمی تواند در ساختار آن آسیبی به وجود آورد.
  • این چرم دارای عطر و بوی ملایم و کاملاً طبیعی می باشد. بسیاری از افراد از روی همین بو می توانند به اصالت و طبیعی بودن آن پی ببرند.
  • به طور کلی چرم هایی که دارای رنگ مشکی هستند، در بین تولید کنندگان بسیار پرطرفدار می باشند. از این رو از آن برای دوخت انواع کیف و کفش بهره گرفته می شود.
  • این چرم نسبت در قیاس با دیگر چرم های موجود در بازار دارای تراکم بسیار بالایی می باشد.

رنگ مشکی چرم گاوی کاملاً طبیعی و ارگانیک است و برجستگی های زیبایی در سطح آن وجود دارد که به هیچ عنوان با همدیگر هماهنگ نیستند و این امر بر جذابیت آن افزوده است.

چرم گاوی مشکی چه مشخصاتی دارد؟

قیمت انواع چرم اشبالت خام گاوی

شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که چرم خام گاوی اشبالت در واقع از قسمت زیرین چرم گاوی تولید می گردد. از این رو نسبت به دیگر چرم هایی که از پوست حیوانات مختلف تولید می شوند دارای کیفیت پایینی می باشد. برای تولید آن ابتدا این قسمت از چرم را کاملاً صاف و صیقلی نمود. در ادامه آن را به حالت مخمل در می آورند و در نهایت آن را رنگ آمیزی می کند.
همچنین ضخامت این چرم نیز بسیار کم است و معمولاً در حدود ۱ الی ۲ میلیمتر می باشد. در برخی از مواقع از آن به عنوان آستر برای تولید محصولاتی مانند کیف و کفش استفاده می کنند. البته برخی از تولیدی ها از آن برای دوخت انواع لباس ها نیز بهره مند می برند.

شایان ذکر است که قیمت انواع چرم گاوی ساده اشبالت خام در بازار کشورمان بسیار ارزان و مناسب است. همچنین خرید آن نسبت به دیگر چرم های ارائه شده در بازار، از نظر اقتصادی با صرفه می باشد.

قیمت انواع چرم اشبالت خام گاوی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما