عرضه کنندگان چرم بزی سوپر ممتاز

چرم بز چرمی با انعطاف پذیری بالا و نرمی و لطافت خاص است که همین عوامل سبب کاربرد های فراوانی آن در صنعت تولید است و در کیفیت ها و طرح های متفاوت و رنگبندی های متنوع تولید می شوند. چرم بزی را می توان یکی از بهترین نمونه های چرم در تولید کیف و کت و پالتو زنانه چرمی دانست، عرضه کنندگان چرم بزی سوپر ممتاز آن را در کیفیت بالا و قیمت مناسب به شعب فروش عرضه می کنند.

عرضه کنندگان چرم بزی سوپر ممتاز

مشخصات چرم بزی سوپر ممتاز

مشخصات چرم بزی سوپر ممتاز چرم به دو روش دستی و ماشینی دباغی می‌شود و در شیوه دستی به علت طولانی بودن مدت آوری و عمل آوری در دباغی آن، نسبت به شیوه ماشینی دارای کیفیت بسیار بالاتری است. یکی از چرم های مرغوب در بین چرم های طبیعی چرم بزی است.

چرم بزی سوپر ممتاز چرمی است که دباغی آن با استفاده از قسمت‌های مختلف گیاهان و مواد و روغن‌های حیوانی صورت می‌گیرد و به علت نوع دباغی بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارند و به پوست انسان هیچ آسیبی وارد نمی کند و بهترین نوع دباغی چرم است، چرم طبیعی متری مکعبی نرخ گذاری می شود و به فروش می رسد به علاوه در برابر تمامی تغیرات آب و هوایی مقاوم است.

چرم بزی چرمی نرم و منعطف و پرکاربرد در دنیای چرم هاست و به عنوان یکی از پر مصرف ترین چرم ها شناخته شده، این چرم به دلیل متراکم بودن بافت چرم خود دارای استحکام و ماندگاری بالایی است.

چرم بز را برای روکش صندلی و مبل نیز به خاطر مزیت ها و ویژگی های جالبی که دارد استفاده می کنند زیرا دچار ترک خوردن یا پوسته پوسته شدن نمی شود و قابلیت رنگ و چاپ پذیری آن به نسبت دیگر خرما بیشتر است به همین دلیل چرم بز دارای تنوع رنگ بالایی در بازار فروش است، خرید فروش چرم بز در بازار چرم ها بسیار گرم و پررونق است و رقبای خاص خود را در صحنه همیشه خود دارد.

مراحل تولید چرم بزی مشکی مانند دیگر چرم های طبیعی است یعنی پوست بز را از آن جدا می کنند و به مراحل دباغی منتقل می کنند و سپس به سایز بندی و رنگ سازی و چاپ می رسند که این مراحل پایانی اختیاری است و گاهی پس از فرایند دباغی به مراکز فروش و تولیدی منتقل می شود، چرم بزی با ضخامت بالا و سطحی کاملا صاف دارای کیفیت اعلا و رنگ بندی بی نظیر می باشد.

چرم دباغی شده را می توان به شش گروه تقسیم کرد:

  1. چرم گیاهی
  2. کرومی
  3. جیر
  4. اشبالت
  5. نوبوک
  6. ورنی

فروش تضمینی انواع چرم بزی سوپر ممتاز

فروش تضمینی انواع چرم بزی سوپر ممتاز چرم بزی کاربرد زیادی در صنعت پوشاک و روکش صندلی و مبل دارد، می توان طرح های مختلف را بر روی محصولات چرم بزی اجرا کرد و قدرت چاپ پذیری بالایی نیز دارد، تولیدکنندگان آن در هر اندازه و متراژی در کیفیت بالا و قیمت مناسب آن را به شعب معتبر فروش در سراسر کشور عرضه می کند، فروش تضمینی انواع چرم بزی سوپر ممتاز با قیمت مناسب را از طریق سایت آنلاین فروش آن نیز می توانید داشته باشید که هم در زمان و هم در هزینه شما صرفه جویی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما