فروشنده چرم گاوی درجه یک صادراتی

فروشنده چرم گاوی درجه یک صادراتی این محصول با کیفیت و اعلا را جهت ارائه به شما مشتریان عزیز و گرامی آماده نموده و تمامی مراکز فروش در نقاط مختلف کشور بزرگ اسلامی ایران آمادگی دارند این محصول مرغوب را در اختیار شما مشتریان بزرگوار قرار بدهند. چرم گاوی اصل و چرم گاوی طرح کروکودیل در مراکز فروش آماده تحویل به شما عزیزان بوده و میتوانید به طور مستقیم و بدون واسطه از طریق مراجعه به مراکز فروش آن را تهیه نموده و قیمتی مناسب تر و ارزان تر را پرداخت فرمایید.

فروشنده چرم گاوی درجه یک صادراتی

مشخصات چرم طبیعی کیفی طبیعی اصل

مشخصات چرم طبیعی کیفی طبیعی اصل چرم طبیعی اصل دارای مشخصاتی می باشد که آن را از بقیه چرم ها متمایز کرده و و می توان شناسایی نمود از جمله اینکه چرم طبیعی اصل دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و همین ضخامت سبب می شود که نسبت به بقیه چرمها عایق سرما بهتری بوده و همچنین بتوان روی آن حکاکی کرد و برای ساخت وسایل گوناگون از جمله کاپشن و پالتو کیف و کفش و صندلی ماشین و کمربند آن را به کار گرفت و در این صنایع بسیار پرکاربرد می باشد و می توان از آن بهره مند شد.

با استفاده از پوست گاو دباغی شده چرم طبیعی اصل به دست می آید و و دارای ارزش و اهمیت بسیار بالایی می باشد دارای مقاومت و ضخامت زیادی هست که از آن در صنایع مختلف استفاده می کنند و مسئله دیگری که می توان به آن اشاره نمود این هست که به خاطر این ضخامت آن را مورد حکاکی قرار می‌دهند و با کمک آن می‌توان کیف و جاسوئیچی و سایر چیزهایی را که بسیار زیبا و و جذاب هستند ساخت و روانه بازار نمود و این ارزش و اهمیت کالای مذکور را بالا برده و مشتریان زیادی را دارا می باشد.

قابل توجه شما مشتریان گرامی این هست که هر چه سن گاو بیشتر باشد الیاف محکم تر و متراکم تر می شوند و چرم به دست آمده نیز با کیفیت بالاتر و بهتر خواهد بود همچنین قسمت های مرکزی بدن گاو کیفیت بالاتری را خواهد داشت و چرم طبیعی آن با کیفیت بیشتر و عالیتر می باشد.

مرکز عرضه انواع چرم گاوی درجه یک صادراتی

مرکز عرضه انواع چرم گاوی درجه یک صادراتی مرکز عرضه انواع چرم گاوی درجه یک صادراتی این کالای مرغوب و درجه یک ایرانی را جهت ارائه و همچنین صادرات به کشورهای گوناگون آماده نموده و صادرات آن به نقاط مختلف دنیا در حال انجام می باشد که توانسته باعث پیشرفت اقتصادی میهن عزیزمان شده و ارسال این محصول به نقاط مختلف دنیا در حال انجام می باشد.

ما سالیانه مقدار زیادی از این چرم گاوی درجه یک را به کشورهای همسایه می فرستیم و همچنین مقدار زیادی از این محصول مرغوب و باکیفیت به کشورهای اروپایی و آسیای شرقی نیز در حال ارسال است و توانسته ایم نقشی کوچک در پیشرفت اقتصادی میهن عزیزمان نیز داشته باشیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما