فروشندگان انواع چرم رویه گاوی

چرم رویه گاوی یکی از چرم های خاص و زیبایی است که لطافت فوق‌ العاده‌ ای دارد. لطیف بودن و انعطاف پذیری بالای چرم رویه باعث شده است تا فروشندگان عمده چرم گاوی مشتریان بیشتری را به خود اختصاص دهند. فروشندگان عمده چرم گاوی رویه با فروش عمده این چرم گام موثری را در کاهش قیمت این محصولات بر می دارند و همواره سعی دارند تا بهترین و استاندارد ترین چرم های گاوی را برای فروش در ویترین فروش خود قرار دهند.

فروشندگان انواع چرم رویه گاوی

منظور از چرم رویه چیست؟

منظور از چرم رویه چیست؟ چرم رویه از آن دسته چرم های بسیار باکیفیت از نوع گاوی می باشداز نظر ضخامت و انعطاف پذیری با سایر چرم‌ها متفاوت بوده و به همین دلیل دانه‌های نیز بارزتر بوده و به راحتی با چشم قابل تشخیص است و چرم حاصل از آن ضخیم تر از چرم پوست گاو بوده به طوری که لایه خارجی پوست آن یعنی اپیدرم سه برابر پوست گاو می باشد.

مشخصات چرم رویه عبارتند از:

  1. نکته‌ای که برای بسیاری در هنگام خرید چرم رویه مطرح است ضد آب بودن آن است، که از این نظر باید گفت به طور طبیعی چرم قادر به تحمل رطوبت نبوده و در صورت قرار گیری در شرایط مرطوب از بین می‌رود اما در چرم گاو این قضیه متفاوت است به طوری که مقاومت بالاتری داشته و به همین دلیل برای رویه مبل و صندلی بسیار مناسب است و این چرم از نظر لطافت، استحکام و دوام کاملاً بی نظیر و خاص می‌باشد.
  2. جرم رویه نرم، گرم و دانه دار استو به هیچ عنوان نباید یکدست باشد چرا که چرم در واقع پوست موجود زنده می‌باشد و بنابراین یکدست بودن آن تقریباً غیرممکن است همچنین این چرم حالت ارتجاعی داشته و با فشار دست به حالت اولیه خود برمی‌گردد.
  3. مقاومت و کیفیت چرم رویه بسیار بالا می باشد.

تولیدکنندگان انواع چرم رویه گاوی

تولیدکنندگان انواع چرم رویه گاوی تولیدکنندگان انواع چرم گاوی رنگ تیره این محصول را با کیفیت فراوان و عالی تولید می کنند که آن از قیمت ارزان و مقطوعی برخوردار است. این محصول در کشور به شکل های مختلف مصرف می شود و قسمت مازاد این چرم به کشور های دیگر از جمله کشور های خاورمیانه توسط بازرگانان ماهر از طریق راه های مختلف صادر می شود.

امروزه با توجه به استقبال بازار از انواع چرم های اصلی تولیدکنندگان چرم گاوی شبرو مرغوب اقدام به توسعه فعالیت‌های خود در زمینه تولید و توزیع این محصول نموده اند چرم‌های گاو فراوان ترین و ضخیم ترین چرم های اصلی موجود در بازار می باشد که برای ساخت انواع محصولات چرمی مردانه بیشترین استفاده از آنها می شود.این مرکز تولید امروزه از رونق فراوانی برخوردار است چون افراد از این محصول به شکل های مختلف استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما