فروشندگان مستقیم چرم بز مرغوب

چرم بز مرغوب از نمونه چرم های رایج داخل کشور است که تولیداتی گسترده دارد و در کنار تولیدات بسیار زیاد آن ها می توان به فروشندگان آن ها نیز اشاره کرد چرا که فروشندگان این نمونه چرم های بز درجه یک را با عملکردی فوق العاده خوب و ابعادی استاندارد و بسته بندی هایی مناسب آن ها را ارائه می دهند و می توان گفت که فروش مستقیم و اینترنتی سبب کاهش قیمت نهایی محصولات می شود.

فروشندگان مستقیم چرم بز مرغوب

چگونه طول عمر چرم را زیاد کنیم؟

چگونه طول عمر چرم را زیاد کنیم؟ همانطور که می دانید خریداران قبل از انتخاب و خرید و استفاده از محصولاتی مانند چرم ها ابتدا باید با شیوه های صحیح نگهداری ای آن ها آشنا شوند و همچنین آشنایی با اطلاعاتی که در رابطه با چرم ها وجود دارد نیز باعث می شود تا بررسی آن ها آسان تر شود البته اولین نکته را می توان چگونگی افزایش طول عمر چرم ها دانست که یک نکته مهم محسوب می شد دو خریداران زیادی به این موارد دقت می کنند.

اولین نکته در افزایش طول عمر این نمونه چرم ها نگهداری از آن ها است چرا که نگهداری از این محصولات علاوه بر حفظ کیفیت آن ها بر روی طول عمر آن ها نیز تاثیر می گذارد، اولین مورد را می توان عدم استفاده از مواد بهداشتی برای تمیز کردن چرم دانست چرا که مواد بهداشتی به بافت های چرم و رنگ های آن ها آسیب می رسانند و توصیه می شود از پارچه هایی مرطوب با بافت های نرمی برای تمیز کردن و افزایش طول عمر این محصولات استفاده کنید.

از دیگر مواردی که در افزایش طول عمر این محصولات تاثیر می گذارد می توان به استفاده از واکس ها اشاره کرد چرا که واکس ها نوعی ماده روغنی هستند که با ایجاد یک لایه چربی با ترکیبات منحصر به فرد باعث می شوند تا طول عمر این چرم ها افزایش یابد و مقاومت آن ها در برابر گرد و خاک و رطوبت نیز به حداکثر برسد.

قیمت انواع چرم بز مرغوب

قیمت انواع چرم بز مرغوب قیمت انواع چرم بزی تبریز به چندین عامل وابسته است و مهم ترین آن ها را می توان ابعاد چرم دانست البته نوع رنگ آن ها نیز بسیار مهم است، ابعاد بزرگ تر چرم بزی سبب افزایش قیمت آن ها می شود اما اصولا دو نوع رنگ برای این چرم ها استفاده می شود، رنگ اول را می توان رنگ سطحی چرم بزی دانست چرا که رنگ سطحی مقاومت کمی دارد و قیمتی ارزان دارد اما چرم بزی مشکی با رنگ عمقی به دلیل مدت زمان بیشتر در تولید آن ها می توان گفت که قیمتی بالاتر دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.