فروشگاه عرضه چرم بزی خام ارزان

فروشگاه عرضه چرم بزی خام ارزان همواره درتلاش است تا محصولاتی مرغوب با قیمت مناسب به خریداران خود ارائه نماید. چرم از جمله محصولات است که از زمانهای گذشته در بسیاری از موارد به کار برده می شود .چرم بزی خام ارزان از جمله چرم هایی است که از پوست بز تهیه می‌شود.
اینگونه چرم ها دارای رنگ های مختلف هستند و بصورت کاملاً طبیعی رنگ های آن نسبت به سایر چرم ها متنوع تر است. برخی از کارخانه های تولیدی چرم بز آنها را به صورت خام و عمده به کارخانه‌هایی که به تولید محصولات چرمی می‌پردازند،با قیمتی مناسب، ارائه می دهند.

فروشگاه عرضه چرم بزی خام ارزان

از چرم بزی اصل چه می دانید؟

 

چرم بزی اصل دارای خصوصیات و ویژگی های خاص خود است. اینگونه چرم ها نازک هستند. و دارای انعطاف پذیری مناسبی برای تهیه موارد نازک مانند کیف و دستکش می باشند. چرم های بزی دارای لطافت و نرمی خاصی هستند. که در چرم های دیگر این نرمی و لطافت دیده نمی شود .همچنین این گونه چرم ها مقاوم و دارای استحکام زیادی هستند.

تنوع رنگی چرم های بزی به صورت طبیعی بسیار زیاد است. این نمونه چرم ها به صورت دانه های نامنظم تولید می‌شود. همچنین چرم بزی حکاکی شده می‌تواند مورد مناسبی برای تهیه محصولات چرمی باشد. چرم های بزی ضد آب هستند و رطوبت و نم را از خود عبور نمی دهند. همچنین گونه چرم ها بوی مطبوعی دارد که باعث آزار فرد در هنگام استفاده کردن از این گونه چرم ها نمی‌شود .

چرم‌های بزی در مقابل حرارت به سرعت نمی سوزند. و بوی نامطبوعی نمی‌دهند. این محصول نسبت به سایر چرم ها قیمت مناسب تری دارند و می توانید از آنها برای تهیه محصولات مختلف چرمی استفاده کنید. این گونه چرم ها برای تهیه پوشاک بسیار مناسب هستند. زیرا که انعطاف‌پذیری مناسبی دارد و از نرمی خاصی نیز برخوردار هستند.از چرم بزی اصل چه می دانید؟

فروشگاه عرضه چرم بزی

 

عرضه چرم بزی توسط کارخانه‌هایی که به تولید چرم می‌پردازند، انجام می گیرد. اینگونه چرم ها با قیمتی مناسب و به صورت انبوه تولید می‌شود. اینگونه چرم ها به صورت خام و دسته اول به کارخانه‌ها و صنایع دیگر ارائه می‌شوند. تا آنها را به عنوان روکش های صندلی و مبل ها حتی در صنایع خودروسازی، پوشاک و کیف و کفش مورد استفاده قرار دهند .

استفاده کردن از چرم های بزی در صنایع مختلف باعث زیباتر شدن محصول و استحکام و دوام بیشتر محصول خواهد شد. برخی از کارخانه‌های تهیه چرم بزی خام آن ها را به صورت کاملاً سنتی و در کارگاه های قدیمی تولید می کنند.
برخی دیگر به صورت انبوه این محصول را در کارخانه های پیشرفته تولید می‌کنند .حتی چرم‌های بزی به صورت صادراتی به کشورهای همجوار و کشورهای حوزه خلیج فارس نیز صادر می شود.شرکت توزیع انواع چرم بزی خام ارزان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما