فروشگاه عرضه چرم گاو مشهد

فروشگاه عرضه چرم گاو مشهد،به توزیع این محصولات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می پردازد.انواع چرم گاوی از پوست گاو تهیه می شوند.

چرم گاو مشهد، پس از دباغی عالی و برنزه سازی تبدیل به یک چرم مرغوب جهت مصارف چرمی می گردد. همچنین چرم خام گاوی و چرم خام بزی نیز از این مرکز به صورت مستقیم وغیرمستقیم به خریداران ارائه می شود. جهت خرید این چرم های اعلا با قیمت مناسب به سایت های مربوطه مراجعه کنید یا به صورت حضوری اقدام فرمایید .

فروشگاه عرضه چرم گاو مشهد

مقاومت چرم طبیعی در برابر خراش

چرم گاو مشهد طبیعی یا همان چرم تهیه شده از پوست حیوانات مختلف مانند گاو ، بره ، بز ، گوسفند ، شترمرغ ، مار ،کروکودیل و شتر….از مزایای گرانبهایی برخوردارند. سبب شده از دیرباز مردم برای تهیه و تولید انواع پوشش ها پوست حیوانات را به کار بگیرند. آن را طی فرآیند دباغی تمیز و از چربی خالی کنند و برای چرم دوزی تبدیل به صفحات پارچه گونه سازند.

به دلیل این مزایا حتی با روی کارآمدن چرم های مصنوعی ، همچنان چرم طبیعی جایگاه خود را حفظ کرده و از رده خارج نشده است .

یکی از فواید طبیعی و باارزشی که چرم طبیعی دارد. مقاوم بودنش است. به علت ساختار فیبری چرم طبیعی در برابر ضربات اشیاء تیز مقاومت نشان می دهد. خاصیت انعطاف پذیری نیز مانند کش آمدن در برخورد با اشیاء برنده در سالم ماندن چرم کمک کننده است. بخاطر داشتن این قابلیت حتی می توان حکاکی روی چرم انجام داد.

برخی چرم گاو مشهد مانند پالتوی چرم گاوی درجه یک اگر در کمد بلا استفاده بماند کمی سفت و سنگین و خشک می شود. قدرت انعطاف پذیری اش کاهش پیدا می کند و در برابر خراش ها، ضعیف عمل می کند. بنابراین در صورت استفاده ی مداوم می توانید نرم بودن چرم را محفوظ نگه دارید. همچنین برای مقاومت بیشتر چرم در مقابل خراش ، واکس چرم تولید شده است. این واکس مخصوص چرم است. با واکس زدن محصولات چرمی ، ژاکت ، کیف ، مبلمان و غیره علاوه بر افزایش عمرشان ، آنها را از ترک برداشتن، مخدوش شدن و آسیب های دیگر محفوظ خواهید داشت.

راه کارهای بسیاری برای از بین بردن خراشهای چرم وجود دارد. هرچند خط و خراش یک اتفاقی است. اگر شدید باشد منجر به پارگی اجتناب ناپذیر چرم خواهد شد. بنابراین باید در حفظ جلد چرمی وسایل خود کوشا باشیم .

مقاومت چرم طبیعی در برابر خراش

موارد تأثیرگذار بر قیمت چرم گاو مشهد

انواع چرم گاوی از پوست گاو تهیه می شوند. در این فرآیند برای تولید چرم طبیعی حیوانی قطعا نیاز است تعداد گاوهای بیشتری مورد استفاده قرار بگیرند. از این نظر قیمت چرم گاوی نسبت به قیمت چرم صنعتی گران تر خواهد بود. همچنین مراحل دباغی و برنزه سازی پرهزینه هستند. درجه بندی کیفیت نیز بر قیمت نهایی تاثیر گذار است. علاوه بر اینها خریداری به صورت مستقیم یا غیرمستقیم نیز در افزایش یا کاهش قیمت چرم گاو مشهد موثر می باشد.

موارد تأثیرگذار بر قیمت چرم گاو مشهد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما