فروشگاه چرم گاوی طبیعی خام

فروشگاه چرم گاوی طبیعی خام درایران گسترده می باشد. متقاضیان می توانندمحصولات خودرا به راحتی ازطریق سایت بیابند. و آنها را ثبت سفارش کنند. که از نظر قیمتی کاملا متفاوت بوده است. و همین دلیل نظر بسیاری از افراد را جذب این کار را کرده است. که تنوع بسیار زیاد می باشد. و شما میتوانید به راحتی چرم مورد نظر را خریداری کنید. و این محصولات را نیز مورد استفاده قرار دهید. که به هیچ عنوان خراب نمی شود.

فروشگاه چرم گاوی طبیعی خام

انواع ضخامت چرم گاوی طبیعی

مهم ترین خصوصیات انواع چرم طبیعی را می توان به ضخامت بالای آن نسبت داد.  و در واقع این چرم به دلیل ضخامت خوبی که دارد اغلب در تولید انواع محصولات چرمی مردانه بخصوص کیف های چرم اداری مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین انواع مختلف کیف های دوشی مردانه و کیف پول نیز از این چرم تولید می‌شوند.

ویژگی چرم گاوی طبیعی:

چرم ها انواع و اقسام مختلفی  دارند. و در اینجا که ما چرم گاوی را بررسی می کنیم. باید به عرض برسانیم که چرم گاوی از نوع ساده همانند دیگر چرم ها ضخامت های متفاوتی دارد. و ضخامت چرم ها همانند هم نیستند و کاملا متفاوت هستند. یعنی ممکن است برخی از چرم ها دارای ضخامت نازک و برخی دیگر نیز ممکن است ضخامت بیشتری داشته باشند. که هر کدام بر حسب ضخامتی که دارند برای تولید انواع و اقسام وسایل چرمی استفاده می شوند.

بدون شک همه می دانید که پوست گاو در مقابل دیگر پوست حیوانات دیگر ضخیم تر می باشد. و دوام بیشتری دارد. اما در مقایسه با سایر چرم ها انعطاف پذیری و کشش کمتری دارد. با این وجود به دلیل ماندگاری بالا و مقاوم بودن و عایق بودن در برابر سرما تا به امروز پرکاربردترین چرم در میان سایر چرم ها به شمار می رود. و می توان سالیان سال از آن استفاده کرد.انواع ضخامت چرم گاوی طبیعی

تشخیص چرم گاوی طبیعی از مصنوعی

یکی از مواردی که همیشه ذهن خریدارها را به خود مشغول می کند. این است که چه روش هایی وجود دارد تا چرم گاوی طبیعی و اصل را بتوانیم شناسایی کنیم.

برای یافتن جواب این سوال در ادامه ما روش های تشخیص چرم مورد نظر را در چهار روش توضیح خواهیم داد:

  1. روش اولی که می توان از طریق آن اصل بودن چرم را شناخت لمس کردن آن است. چرم های اصل بزی محصولاتی هستند که با لمس کردن آن ها متوجه می شوید که نرم تر هستند. اما چرم های غیر طبیعی حالتی بی روح دارند. و این موضوع را تقریبا در ظاهر آن ها هم می توان مشخص کرد.
  2. چرم های اصل بزی ممکن است چروکیده شوند. ولی سریعا به حالت اولیه خود برمی گردند. روش بعدی بو کردن چرم است. چرم های طبیعی عموما محصولاتی هستند که بوی شیرین تر و احساس زنده بودن دارند. در حالی که چرم های غیر طبیعی معمولا دارای الیاف پلاستیکی هستند. و این ویژگی ها را ندارند.
  3. روش سوم مشاهده کردن است. این محصولات به شکلی هستند گاها حتی با مشاهده ظاهر این محصولات هم می توان به راحتی اصل بودن آن ها را تشخیص داد. چرم های اصل ظاهری دانه دانه دارند. که دارای منافذ کوچک هستند. در حالی که چرم های مصنوعی دارای ظاهری صاف و یکدست می باشند.
  4. روش چهارم تست مقاومت چرم های طبیعی در مقابل حرارت است. به این صورت که با یک فندک چرم را مورد آزمایش قرار دهید. اگر جمع شد و بوی پلاستیک از آن ها بلند شد نشان دهنده این است که مصنوعی می باشد. ولی اگر طبیعی باشد بعد از حرارت و سرد شدن دوباره به حالت اولیه خود بر می گردد.تشخیص چرم گاوی طبیعی از مصنوعی

قیمت چرم گاوی طبیعی

 

فروشگاه چرم گاوی طبیعی  به صورت طبیعی و اصل محصولات خود را تولید و عرضه می نماید. از قیمت بالایی برخوردار خواهد بود به نحوی که قابل قیاس با نمونه‌ های مصنوعی نخواهد بود.

فروشندگان چرم گاوی:

اما قیمت چرم گاوی درجه یک و اصل با توجه به کیفیت، حجم سفارش، نحوه خرید و نوسانات بازار تعیین می شود و قیمت فروش آن از طریق نمایندگی عرضه کننده آن امکان پذیر می باشد. قیمت انواع چرم طبیعی در بازارهای مختلف کشور ایران و در بازارهای جهانی تغییرات زیادی می کند و در حال حاضر هم تفاوت هایی در قیمت آنها وجود دارد.

تعیین قیمت چرم گاوی وابسته به عوامل مختلف می باشد. بی شک یکسری از عوامل توسط شرکت تولید کننده چرم مورد نقد و بررسی قرار می گیرند و در نهایت یک نرخ واحد برای کلیه این اجناس مشخص می شود. پس از اختصاص یافتن نرخ نهایی، کلیه مشتریان موظف خواهند بود که با توجه به ارقام تعیین شده در راستای خرید انواع چرم طبیعی اقدام کنند و از مزایای متعدد این محصولات نهایت بهره و استفاده را می برند.قیمت چرم گاوی طبیعی درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما