فروش استثنایی چرم بزی طرح دار عمده

 فروش استثنایی چرم بزی طرح دار عمده در فروشگاه های اینترنتی امکان‌پذیر می باشد.چرم‌ها یکی از بهترین مواد برای تولید انواع کیف و کفش هستند.

در انواع مختلف عرضه می گردند. تولید کنندگان پس از تولید چرم آن را به کارخانه ها عرضه می کنند. فروش چرم بزی عمده را می توان از این کارخانه ها به قیمت تولیدی خریداری کرد و این کار تنها با روش های اینترنتی مقرون به صرفه می باشد. زیرا هزینه های اضافی حذف می شوند و در زمان نیز صرفه جویی می گردد.

فروش استثنایی چرم بزی طرح دار عمده

تفاوت چرم اشبالت و نبوک

از چرم گاو و ساید چرم های اصل چرم‌های دیگری تهیه می گردند و از مقاومت های مختلفی برخوردارند. چرم اشبالت و چرم نبوک دو فراورده از چرم‌های اصل حیوانی هستند که دارای تفاوت هایی می باشند. همچنین در محصولات متفاوتی به کار گرفته می شوند. دارای ویژگی های منحصر بفردی هستند. تفاوت این دو بیشتر در تراکم پرز ها و مقاومت آن ها می باشد.

چرم‌ اشبالت را از پوست ضخیم گاو تهیه می کنند. فروش چرم بزی عمده این چرم را به صورت لایه لایه در می آورند و لایه براق بالایی را جدا می کنند. یک لایه با سطح پرز دار به وجود می آید که در واقع لایه میانی چرم‌ می باشد. دارای استحکام‌ کمتری است و از چرم نبوک دوام کمتری دارد.

اما چرم‌ نبوک بهترین نوع چرم پرزدار می باشد که در ساخت وسایل متفاوت کار برد دارد و از محروبیت و شهرت بالایی بر خوردار است. این چرم را نیز از پوست گاو به دست می آورند. و سطح رویه آن مانند مخمل می باشد این چرم‌ به راحتی پاک می شود و کمتر کثیف می گردد. فروش چرم بزی عمده دوام و مقاومت این چرم ها نسبت به اشبالت بیشتر است.

تفاوت چرم اشبالت و نبوک

قیمت باورنکردنی انواع چرم بزی طرح دار عمده

انواع چرم بزی طرح طبیعی و چرم بزی طرح خشتی به صورت عمده تولید و عرضه می گردند و برای کارخانه های تولید محصولاتی مانند کیف و کفش و.. استفاده دارند و برای این که این چرم ها را به قیمت تولیدی تهیه کنند می توانند از فروشگاه های مجازی کمک‌ بگیرند.

انواع چرم‌ بزی طرح دار در تولید کیف ها و حتی لباس ها بسیار محبوب می باشد و مورد پسند خانم های شیک پوش است. این چرم ها دارای قیمت بالایی هستند و تهیه آن برای همه از نظر اقتصادی سخت می باشد. ولی با خرید اینترنتی این محصولات قبمت ها کاسته می شوند. درخرید اینترنتی از طریق سایت های معتبر ارتباط مستقیمی بین تولید کننده و مصرف کننده به وجود می آید که سبب حذف واسطه ها می شود.

قیمت باورنکردنی انواع چرم بزی طرح دار عمده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما