فروش انواع چرم خام گاو

فروش انواع چرم خام گاو به صورت مستقیم و بدون واسطه در بازار انجام می شود. از آنجایی که این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است، صادرات آن به بسیاری از کشورهای همسایه مانند عراق و کویت و پاکستان صورت می گیرد. همین مورد سبب رونق تولید آن ور داخل کشور شده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش انواع چرم خام گاو

با چرم سنگین آشنا شوید

با چرم سنگین آشنا شوید

چرم گاو طبیعی یکی از مهمترین انواع چرم تولیدی در کشور است. از جمله خصوصیات بارز چرم گاوی خام می توان به موارد متعددی اشاره کرد. در ابتدا باید دانست که چرم ها به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند.

  • چرم سنگین
  • چرم نیمه سنگین
  • چرم سبک

این دسته بندی بر اساس میزان جثه و وزن موجودی است که چرم از آن استخراج می شود. بنابراین چرم گاوی در زمره چرم های سنگین جای می گیرد. چرم گاوی با توجه به استحکام و تراکم بافتی که در چرم آن وجود دارد از میزان مقاومت بالایی برخوردار است. به همین دلیل از چرم گاوی برای استفاده در تولید انواع کیف و کفش مردانه و زنانه و و همچنین دستکش ها و لباس های ایمنی برای کار استفاده می شود.

چرم گاو اصل با توجه به فروانی و ضخامت بالایی که دارد در بسیاری از صنایع تولیدی که از چرم استفاده می کنند مورد بهره برداری قرار می گیرد. برای همین است که این نوع در مقایسه با سایر چرم ها از میزان کیفیت بالاتری نیز برخوردار بوده ولیکن با توجه به فروانی آن از قیمت پایین تری برخوردار است.

یکی از مهمترین ویژگی های بارز چرم خاصیت تنفس پذیری آن است، یعنی چرم با توجه به این که طبیعی می باشد دارای منافذ ریزی است که تبادل هوا را به خوبی در درون بیرون انجام می دهد. همین امر باعث می شود که میزان رطوبت و عرق درون آن باقی نماند و اتز بوی بد درون چرم نیز جلوگیری شده در نتیجه در سلامت عمومی به ویژه برای پاها بسیار مفید است.

یکی دیگر از ویژگی های بارز چرم این است که در برابر حرارت بالا بسیار مقاوم بوده در برابر آتش نیز به راحتی نمی سوزد. همین باعث شده که در گذشته آهنگران از پیش بندهای چرم برای جلوگیری از آسیب رساندن دمای بالای آتش به بدن استفاده کنند. امروزه نیز کارگرانی که در صنایع ذوب آهن و تولیدات فلزی کار می کنند از لباس های چرمی به عنوان عایق استفاده می کنند.

پخش کننده چرم خام گاو

پخش کننده چرم خام گاو

پخش کننده چرم خام گاو اقدام به توزیع گسترده این محصول در سراسر کشور نموده است. به طور کلی چرم گاوی در بازارهای داخلی و خارجی به وفور صورت می گیرد. نرخ فروش چرم گاوی به عوامل مختلفی مانند نوع و نژاد گاوی که چرم آن استخراج شده و منطقه جغرافیایی و برخی از نوسانات ارزی درون کشور بستگی دارد. امروزه این چرم در تمام بازارهای داخلی و خارجی شناخته شده است و طرفداران زیادی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما