فروش انواع چرم گاوی عمده

چرم گاوی عمده از مهم ترین و پرکاربرد ترین محصولاتی هستند که صنایع مختلف با استفاده از آن ها وسایل مختلفی را تولید می کنند. به عبارت دیگر بشر سال ها است که از این محصولات برای تولیدات خود استفاده می کند. چرم ها از پوست حیوانات مختلفی به دست می آیند.
یکی از بهترین انواع چرم ها از پوست گاو به دست می آید. فروش انواع چرم گاوی عمده از طریق دباغی ها و تولید کنندگان این محصول انجام می پذیرد.

فروش انواع چرم گاوی عمده

مقایسه چرم گاوی با دیگر چرم ها

چرم گاوی در مقایسه با چرم های سایر حیوانات به خصوص چرم بزی دارای کیفیت بسیار بالاتری است. در زیر به برخی از ویژگی های این نوع چرم اشاره می کنیم:

  • چرم گاوی در مقایسه با دیگر چرم ها خشک تر و بسیار سخت تر است. به همین دلیل از چرم گاوی عمده برای تولید محصولات استفاده می شود که باید دارای مقاومت بالایی باشند. این نوع چرم دارای مقاومت بسیار بالایی است.
  • چرم گاوی دارای انعطاف پذیری خوبی است. همین خاصیت باعث شده است که در تولید بسیاری از لباس ها و وسایل از این محصول استفاده شود.
  • چرم گاوی دارای بافتی بسیار مناسب است. به همین دلیل از چرم گاوی برای تولید البسه ضد آب استفاده می کنند.
  • چرم گاوی نسبت به سایر چرم گاوی عمده بازار ضخامت بیشتری دارد. به همین دلیل در بین بسیاری از مردم محبوب است.

از چرم گاوی برای تولید انواع کاپشن و کت، کیف، کفش و … استفاده می کنند این البسه دارای کیفیت بسیار بالایی هستند همچنین این چرم ها دارای تنوع رنگی خوبی هستند از چرم گاوی رنگی برای تولید انواع لباس های رنگی نیز استفاده می شود که در بازار مخبوب هستند.

چرم گاوی در مقایسه با چرم دیگر حیوانان از جمله بز دارای کیفیت بالاتری است و در دسته بهترین چرم های موجود در بازار قرار دارد.

مقایسه چرم گاوی با دیگر چرم ها

توزیع کنندگان چرم‌گاوی عمده

توزیع کنندگان چرم گاوی عمده انواع چرم گاوی شیک و درجه یک را تولید و در بازار عرضه می کنند این توزیع کنندگان باید با استفاده از بهترین روش های دباغی، باکیفیت ترین انواع چرم ها را تولید و روانه بازار کنند.

چرم گاوی در مقایسه با چرم های بزی دارای قیمت بالاتری استزیرا دارای کیفیت بهتری می باشد اما شما مشتری گرامی می توانید انواع چرم گاوی عمده را از سایت ما سفارش دهید زیرا ما این محصولات را با قیمت بسیار مناسبی به شما عزیزان عرضه مرده ایم.

ما همواره بر دو اصل استوار هستیم، یکی کیفیت بالای محصولاتمان و دومی قیمت مناسب محصولاتمان، شما مشتری عزیز با خرید از مجموعه ما از بهترین انواع چرم های گاوی درجه یک استفاد کنید.

توزیع کنندگان چرم گاوی عمده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما