فروش برترین چرم گاوی صادراتی خام

شرکت تولید کننده برترین چرم گاوی صادراتی خام از جمله شرکت‌ هایی است که به عنوان فروشنده برتر این تولیدات به شمار آمده و با هدف فروش هر چه راحت تر محصولات تولیدی خود اقدام به راه اندازی مراکز نمایندگی انحصاری ویژه فروش این نوع چرم ها نموده است و به این ترتیب، آماده خدمت رسانی به هر یک از هم وطنان عزیز حتی در دور ترین نقاط این سرزمین پهناور می باشد. فروش انواع چرم گاوی به صورت عمده نیز امکان پذیر می باشد.

فروش برترین  چرم گاوی صادراتی خام

آشنایی با چرم دانه دار کامل

آشنایی با چرم دانه دار کامل

اگر به فروشگاه های چرم، سری زده باشید قطعا متوجه شده اید که برخی از انواع مختلف چرم که در این مراکز، عرضه شده اند دارای سطحی دانه دار هستند که به صورت برجستگی های ریز بر سطح چرم نمایان بوده و ظاهر زیبا، شکیل و بسیار فریبنده ای به چرم هایی از این نوع داده اند.

دانه های سطح چرم، ناشی از جدا سازی پیاز های مو از سطح پوست می باشد که نشان دهنده اصالت و کیفیت فوق العاده بالای محصول می باشد؛ در واقع چرم‌ های دانه دار کامل، بدون هیچ گونه پرداخت یا باغی خاصی بر روی آن‌ ها انجام نمی‌ شود و تنها به یکدست و صاف کردن سطح چرم می پردازد.

در واقع باید گفت کلیه خطوطی که در حین رشد در حیوان ایجاد شده یا علائم و نشانه هایی که از زمان تولد تا زمان ذبح بر روی پوست حیوان ایجاد گردیده به طور کلی حفظ شده و زیبایی خاصی به ظاهر چرم اعطا نموده است که البته این امر یکی از مشخصه‌ های اصلی چرم های دانه دار کامل به شمار آمده و جزء ویژگی های کیفی آن ها محسوب می شود.

دانه های سطح چرم ها به ویژه در چرم گاوی دو رنگ، زیبایی فوق‌ العاده‌ و خیره کننده ای از خود نشان می‌ دهد که می‌ توان گفت عامل اصلی گرایش بسیاری از افراد به استفاده از این نوع چرم ها می باشد.

قیمت انواع چرم گاوی صادراتی خام

قیمت انواع چرم گاوی صادراتی خام

صرف نظر از کیفیت بسیار بالایی که برای انواع چرم های گاوی صادراتی خام وجود دارد آنچه موجب گرایش بسیاری از افراد به خریداری این گروه از تولیدات دباغی شده می‌ گردد قیمت های بسیار مناسب و باور نکردنی است که از سوی واحد تولید کننده برای هر پا از چرم های مذکور در نظر گرفته شده است.

این قیمت‌ ها را تولید کنندگان چرم بر اساس معیار های کیفی که برای چرم تولیدی آن ها وجود دارد در نظر گرفته و به صورت یک لیست منظم در معرض دید علاقه‌ مندان قرار می دهند تا هر یک از این عزیزان بتوانند با توجه به نرخ های اعلام شده و توان اقتصادی که دارند نسبت به خریداری محصول مورد نظر خود اقدام به عمل آورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما