فروش عمده چرم طبیعی سوپر گاوی

فروش عمده چرم طبیعی سوپر گاوی با بهترین کیفیت و قیمت به صورت آنلاین موجب گردیده این محصول به‌راحتی در دسترس مشتریان سراسر کشور قرار بگیرید. چرم طبیعی گاوی از پوست گاو به دست می آید. این محصول بسیار با استحکام و باکیفیت می باشد و در ضخامت بالایی تولید می گردد.

فروش عمده چرم طبیعی سوپر گاوی

درمورد چرم‌های طبیعی بیشتر بدانید

چرم طبیعی از پوست حیوانات طی مراحل دباغی تولید می شود. چرم طبیعی سوپر دارای ماندگاری بالا، دوام، مقاومت و استحکام بالایی می باشد. بر اساس استحکام چرم طبیعی در سه دسته زیر قرار می گیرند:

  • چرم های سنگین: این نوع چرم ها از پوست حیواناتی مانند گاو، شتر و گوساله به دست می آیند که مقاومت بالایی دارند. با گذشت زمان به هیچ عنوان جذابیت خود را از دست نمی دهند.
  • چرم های سبک: ضخامت آن ها کم می باشد. آن‌ها از پوست حیواناتی مانند بزغاله و گوسفند به دست می آیند. به دلیل جنس لطیفی که دارند برای تولید کلاه یا دستکش استفاده می شوند.
  • چرم های نیمه سنگین: قیمت بالایی دارند. چون جزو چرم های کمیاب هستند. چرم طبیعی سوپر از پوست حیواناتی مانند کروکدیل و شتر مرغ تولید می شوند. برای کالای های چرم خاص و لاکچری استفاده می گردند.

از چرم گاوی انواع مختلف چرم ها با طرح و رنگ های مختلفی تولید می شود که می توان به چرم گاوی آنتیک، چرم گاوی میلینگ، چرم گاوی هورس و…. اشاره کرد. تمام مدل های چرم طبیعی سوپر کیفیت و دوام بالایی دارند. به همین دلیل برای ساخت محصولات چرمی که استحکام آن ها مهم است استفاده می شود. همین ها باعث شده اند خرید چرم‌های گاوی همیشه و در هر شرایطی بازار گرمی داشته باشد.

از چرم طبیعی بیشتر بدانید

قیمت خرید انواع چرم طبیعی سوپر گاوی

قیمت خرید انواع چرم طبیعی سوپر گاوی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود که می توان به کیفیت، نوع برند، نوع خرید، تغییرات نرخ ارز و قانون عرضه و تقاضا اشاره کرد علاوه بر قیمت در هنگام خرید چرم طبیعی باید به گزینه های زیر توجه کنید:

  • چرم اصل و طبیعی باید دارای چین و چروک و خطوط غیر یکنواخت باشد چون بدن حیوان دارای خطوط طبیعی و رگ است.
  • چرم طبیعی بوی حیوان را می دهد در حالی که چرم مصنوعی بوی پلاستیک می دهد.
  • شما با دست کشیدن بر روی چرم می توانید طبیعی بودن آن را تشخیص دهید چون سطح روی چرم طبیعی لطیف و نرم می باشد.
  • به پشت چرم طبیعی نگاه کنید که پرزدار باشد.
  • چرم طبیعی آب را جذب می کند و اگر شما روی چرم آب بریزید و مشاهده کنید که آب روی چرم باقی مانده است نشان می دهد که چرم مصنوعی می باشد.قیمت خرید انواع چرم طبیعی سوپر گاوی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما