فروش ویژه چرم گاوی اشبالت اعلا

چرم گاوی اشبالت اعلا یکی از بهترین‌ انواع چرم‌ها می باشد و در ساخت محصولات مختلف استفاده می گردد. همچنین این چرم دارای کیفیت بالای است. پس از تولید چرم در کارگاه ها آن را برای توزیع در سطح کشور آماده می کنند. فروش ویژه چرم را از طریق فروشگاه های مجازی انجام می دهند. در این روش چرم با قیمت درب کارخانه ها به فروش می رسد.

فروش ویژه چرم گاوی اشبالت اعلا

تفاوت چرم اشبالت و شبرو

چرم حیوانی دارای سه لایه بوده و انواع چرم ها از این سه لایه بدست می اید. چرم شبرو گاوی تهیه شده از پوست گاو می باشد. در این نوع چرم از سطح بالایی پوست درست می شود و کیفیت و دوام بالایی دارد و بهترین نوع می باشد. این چرم گران قیمت بوده و محصولات لوکسی از آن تولید می گردد. این سطح براق بوده و دارای لطافت بالایی است.

اما چرم‌ اشبالت از سطح میانی پوست حیوانات تهیه می شود و دارای پرز های است که سطح آن را می پوشاند. این چرم نیز دارای استحکام است اما نه در حد سایر چرم ها. چرم اشبالت را از پوست تمام حیوانات به دست می آوردند. و پرز های روی آن کلفت هستند و نرمی و لطافت ندارد.

چرم گاوی چاپی نیز نوعی دیگر از همین چرم های گاوی و حیوانی می باشد در این نوع چرم ها طرح ها و نقش های روی آن ها طراحی می گردد و در دنیای مد بیشترین استفاده را دارد.پس از تولید چرم های شبرو و … با کمک لیزر روی آن ها طرح مورد نظر را چاپ می کنند.

تفاوت چرم اشبالت و شبرو

عرضه کنندگان چرم گاوی اشبالت اعلا

تولید کنندگان چرم های حیوانی اولین عرضه کنندگان این چرم گاوی مرغوب و چرم گاوی اشبالت هستند که پس از تولید محصولات خود ، آن ها را در سایت های معتبر اینترنتی معرفی می کنند و مصرف کننده ها می توانند کالای مورد نظر خود را انتخاب کنند و خریداری کنند. و در مورد این کالا ها و استفاده متعدد آن ها اطلاعاتی را نیز می توانند کسب کنند

در این خرید های اینترنتی خرید مستقیم کالا صورت می گیرد و مصرف کننده به صورت مستقیم با خود تولید کننده ارتباط می گیرد و قیمت ها به نرخ تولیدی می باشد و می توان خرید عمده را نیز انجام داد و آن را درب منزل تحویل گرفت. در این روش خرید نیازی به حضور در محل خرید نیست و همه چیز به صورت مجازی انجام می شود. سبب صرفه جویی در هزینه ها می شود و همچنین باعث صرفه جویی در زمان می شود و رضایت مشتری هدف اصلی می باشد.

عرضه کنندگان چرم گاوی اشبالت اعلا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما