فروش چرم گاوی به صورت متری

فروش چرم گاوی به صورت متری اعلا در متراژ های متفاوت به روش‌های مختلف مستقیم و غیرمستقیم از کارخانه های تولید و نمایندگی های معتبر فروش آن صورت می پذیرد.

چرم گاوی به عنوان یکی از انواع چرم طبیعی بوده است. تولید آن در کشور ما ایران در بهترین درجه کیفیت به شکل قابل توجهی مورد اهمیت قرار گرفته است. این نوع از چهره های متفاوت به طور ویژه مورد استفاده قرار گرفته است. چرم گاوی متری اعلا در درجه ضخامت های متفاوت و تنوع رنگی بالا و همچنین در محبوبیت خیلی عالی بوده در بازار فروش چرم به دست مشتریان و خواهان آن می رسد.

فروش چرم گاوی به صورت متری

مشخصات چرم مناسب برای صادراتی

چرم در کل به دو نوع چرم مصنوعی و چرم طبیعی تقسیم شده است. معمولاً صادرات آن از نوع چرم طبیعی بوده است. با توجه به اینکه کشور ما ایران در زمینه تولید انواع جرم طبیعی توانسته است جایگاه خیلی خوبی را در جهان از آن خود کند. به همین دلیل است که مثال میزان قابل توجهی از چرم طبیعی به کشورهای مختلف جهان صادر می شود.

چرم گاوی صادراتی به عنوان یکی از انواع چرم طبیعی که هرساله آمار بالایی است. صادرات را به خود اختصاص داده است. نوعی چرم ضخیم و با تنوع رنگی بالا می باشد که در روند تولید آن تمام نکات لازم رعایت شده است. در نهایت چرمی طبیعی با انعطاف پذیری بالا و که در برابر رطوبت و آب بسیار مقاوم بوده است. به هیچ وجه دچار پوسیدگی نمی‌شود.

چرم گاوی صادراتی ک به صورت چرم گاوی ساده و همچنین چرم گاوی طرحدار تولید می‌شود. صادرات در هر دو نوع اینها وجود داشته است. در واقع به خاطر با کیفیت بودن و داشتن طول عمر بالا از جمله همیشه صادرات بالایی داشته است. صادرات آن به نقاط داخلی و خارجی کشور شکل گرفته است. امروزه بخش اعظمی از رشد اقتصادی کشور ما وابسته به صادرات انواع چرم طبیعی در کشور بوده است.

مشخصات چرم مناسب برای صادراتی

قیمت خرید انواع چرم گاوی متری

قیمت خرید انواع چرم گاوی متری با توجه به درجه کیفیت آن متفاوت بوده است البته به جز عواملی که گفته شد یکی دیگر از عواملی که توانسته است بر روی قیمت نهایی این محصول اثرگذار باشد روش توزیع آن به بازار می باشد در صورتی که شما توانسته باشید چرم طبیعی گاوی را به صورت متری از نمایندگی های معتبر فروش چرم طبیعی تهیه کنید مطمئناً با قیمت واقعی و به صرفه تری می توانید آنرا خرید بزنید، هر چه کیفیت چرم طبیعی بالاتر باشد و به شکل انعطاف‌پذیر بوده باشد قیمت بالاتری هم دارد، خرید عمده هم باعث شده چرم را به صورت متری با قیمت پایین‌تری خریداری کنند.

قیمت خرید انواع چرم گاوی متری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما