فروش کلی چرم طبیعی شرانگ گاوی

فروش کلی چرم طبیعی شرانگ گاوی در این مرکز می باشد. چرم طبیعی شرانگ جز محصولات پر مصرف به خصوص در صنعت پوشاک و کیف و کفش می باشند. چرم ها انواع متفاوتی دارند که هرکدام کاربرد متفاوتی دارند.
چرم طبیعی شرانگ گاوی در واقع همان چرم طبیعی گاو می باشد که حالت طبیعی خود را حفظ کرده است. همچنین شکل اولیه و اصیل خود را از دست نداده است. البته باید توجه داشت که روی چرم شرانگ نوعی چاپ به کار برده شده است. این نوع محصو به اسم چاپ شرانگ معروف است و دلیل نام گذاری چرم نیز همین مورد می باشد.

فروش کلی چرم طبیعی شرانگ گاوی

مشخصات چرم طبیعی‌شرانگ

چرم طبیعی شرانگ در ظاهر تفاوت چندان زیادی با چرم معمولی گاوی ندارد. عمده تفاوت این چرم ها در سایز و نحوه چاپ آن ها می باشد. چرم شرانگ بافتی دانه دانه دارد و شبیه بافت های دانه دانه ی سنگی می باشد. این ویژگی ظاهری بارز ترین مشخصه چرم گاوی اصل شرانگ می باشد. این سایز ها همان نوع خاص چاپ چرم ها می باشند که باعث می شود دانه های رگه مانند بر روی چرم باقی بمانند. این دانه بندی ها می توانند بر جسب نوع چرم و دستگاهی که عملیات چاپ را انجام می دهد متفاوت باشند.

یکی از چرم های دیگری که بسیار به چرم طبیعی شرانگ شباهت دارد چرم فلوتر می باشد. این چرم نیز دارای ظاهری دانه دانه و رگه مانند می باشد. این نوع چرم ها به دلیل کم ترین عملیات پرداخت دارای مقاومت و ماندگاری طولانی می باشند. به دلیل ماندگاری بالای این چرم ها از آن ها در تولید کیف و مخصوصا کفش استفاده های فراوانی می شود.

مشخصات چرم طبیعی شرانگ

عرضه کنندگان انواع چرم طبیعی شرانگ گاوی

ایران یکی از بزرگترین و بهترین تولید کنندگان چرم طبیعی در جهان می باشد. چرم گاوی صادراتی ایران به کشور های مختلفی در اقصی نقاط دنیا صادر می شوند که به دلیل دارا بودن کیفیت بسیار خوب و قیمت رقابتی نسبت به انواع دیگر طرفداران زیادی دارد.

بهترین چرم های طبیعی تولیدی در ایران در شهر های مشهد و تبریز تولید می شوند که محصولات چرمی این شهر ها نیز جز بهترین محصولاتی چرمی هستند که در ایران موجود می باشند. قیمت چرم طبیعی گاوی از چرم های مصنوعی بسیار بالا تر می باشد.

عرضه کنندگان انواع مختلف چرم های طبیعی و چرم شرانگ در ایران در دسترس هستند و به دلیل تولید بالای این محصول در تمام تقاط ایران می توان فروشندگان این چرم های را شناسایی کرد. مجموعه ما برای تامین و فروش انواع چرم گاوی با قیمت مناسب و کیفیت بالا آماده ارائه خدمات می باشد.

عرضه کنندگان انواع چرم طبیعی شرانگ گاوی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما