فروش کلی چرم گاوی تزیینی

چرم گاوی تزیینی از انواع چرم های طبیعی بوده که از ارزش و دوام زیادی برخوردار می باشد. محصولات تولید شده از چرم های طبیعی به ویژه چرم گاوی از طرفداران زیادی برخوردار است. همچنین از دوام و ماندگاری و زیبایی خاصی نیز برخوردارند.
وسایل تولید شده از چرم های طبیعی سازگار با محیط زیست می باشد. همچنین از نرمی و لطافت بیشتری برخوردار می باشند.

فروش کلی چرم گاوی تزیینی

چرم گاوی تزیینی چه کاربردهایی دارد؟

از ابتدای پیدایش تمدن های انسانی چرم و پوست حیوانات از اهمیت و ارزش زیادی برخوردار می باشد. امروزه نیز استفاده از چرم گاوی تزیینی به عنوان کالایی لوکس و گرانبها مورد توجه می باشد. چرم طبیعی محصولی است که از دباغی پوست حیوانات مختلف مانند گاو، بز، شترمرغ، کروکودیل و … تهیه می شود و در این میان چرم گاوی از ارزش و کاربرد زیادی برخوردار می باشد.

پوست گاو ماده ای طبیعی بوده که قابلیت فساد دارد اما در طی فرایند دباغی آن را به ماده ای انعطاف پذیر، با دوام و دایمی تبدیل نموده و جهت مصارف مختلف مانند تولید مبلمان چرم، کیف و کفش، کمربند، کاپشن های چرمی و … استفاده می نمایند.

چرم گاوی دکوری حتی به صورت زیر اندازهای کوچک و زیبا در فضاهای پذیرایی یا سطح سالن استفاده می شود. این محصول زیبایی خاصی به دکوراسیون به ویژه سبک های مدرن می بخشد. چرم گاوی شیک و تزیینی برای تولید مبلمان های چرم شیک و با دوام بسیار مناسب می باشد. این نوع مبلمان ها نیز در دکوراسیون مدرن جلوه زیبایی ایجاد می نمایند.

چرم گاوی تزیینی چه کاربردهایی دارد؟

شرکت صادراتی چرم‌گاوی تزیینی

صنعت چرم در ایران یکی از قدیمی ترین صنایع بوده و صادرات چرم به خارج از کشور نیز مورد توجه می باشد. چرم های تولید شده از پوست حیواناتی مانند گاو، گاومیش و شتر به نام چرم سنگین معروف می باشند. همچنین بیشترین نما و زیبایی و همچنین بیشترین مقاومت را در بین انواع چرم دارا می باشند.

یکی از ویژگی های چرم های طبیعی خاصیت رنگ پذیری آن است که این چرم ها توسط رنگ های گیاهی نیز قابلیت رنگ دارند و به دلیل طبیعی بودن از بوی خوشایندی برخوردار می باشند.

چرم طبیعی از خواص و مزایای زیادی نسبت به انواع مصنوعی چرم برخوردار می باشد. اگرچه محصولات تولید شده با چرم گاوی تزیینی از قیمت بالایی برخوردار می باشند اما به دلیل دوام و ماندگاری و همچنین زیبایی خاص محصولات چرمی استفاده این محصولات در دراز مدت مقرون به صرفه نیز می باشد.

مجموعه نادر در زمینه چرم گاوی تزیینی گاوی و محصولات تولید شده از آن مانند انواع کفش چرمی فعالیت داشته و چرم مورد نیاز صنایع مختلف را فراهم می نماید. صنایع مختلف می توانند با دریافت مشاوره انواع چرم مورد نیاز خود را از این مجموعه به صورت حضوری و غیر حضوری دریافت نموده و تولیداتی با دوام و زیبا ایجاد نمایند.

شرکت صادراتی چرم گاوی تزیینی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما