قیمت انواع چرم بزی خام

چرم بزی خام چرم بسیار نرم و لطیف است که در رنگ های مختلفی تولید می شود و برای تولید محصولات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، این نوع چرم دارای کیفیت و کارایی بسیار عالی می باشد و مقاومت و استحکام بسیار خوبی در برابر فشار های مختلف دارد. ارزان ترین و پایین ترین قیمت انواع چرم بزی خام درجه یک و مرغوب را باید از ارائه دهندگانی بخواهید که بدون واسطه بهترین نوع آن را به فروش می رسانند.

قیمت انواع چرم بزی خام

مشخصات ظاهری انواع چرم الگانت

مشخصات ظاهری انواع چرم الگانت

یکی از بهترین و مرغوب ترین نوع چرم که در تولید محصولات مختلف به کار میرود چرم الگانت است که دارای مشخصات و ویژگی های بارز و عمده ای می باشد، از مشخصات آن می توان به سطح بسیار صاف و براق آن اشاره کرد که صاف و یک دست است و عاری از هر گونه لک می باشد، یک سمت این نوع پوست کاملا صاف و شفاف و براق است و یک سمت آن پرزدار می باشد و محصولی بسیار نرم و لطیف و انعطاف پذیر است.

این نوع چرم اعلا و درجه یک یکی تز بالاترین و مرغوب ترین نوع چرم محسوب می شود که در تولید آن از بهترین نوع چرم استفاده می شود و یکی از بهترین و زیبا ترین و مقاوم ترین نوع چرم محسوب می شود که در تولید محصولات مختلفی به کار میرود.چرم الگانت در تولید انواع کیف و کفش و مانتو و کت و انواع محصولات مختلف شیک و اعلا به کار می رود، این محصولی در رنگ های مختلفی تولید می شود و محصولی با کیفیت و با دوام و فوق العاده می باشد و یکی از جرم های با ارزشی است که به دلیل کیفیت و کارایی بالا به کشور های مختلفی صادر می گردد.

شرکت صادراتی چرم بزی خام

شرکت صادراتی چرم بزی خام

شرکت صادراتی چرم بزی خام به صورت مستقیم و بی واسطه بهترین و بالاترین نوع این محصول را با قیمتی فوق العاده و ارزان به فروش می رساند، فروش بی واسطه چرم بزی کیف و چرم بزی کمربندی و انواع چرم درجه یک به صورت مستقیم بر عهده فروشندگان برتر و معتبری است که بالاترین و با کیفیت ترین نوع آن را در اختیار دارند و آن را بدون واسطه به فروش می رسانند.

برای خرید و دریافت بهترین نوع چرم بزی خام و اعلا مشتری می توان خیلی راحت و با اطمینان به صورت اینترنتی و مستقیم این محصول را از فروشنده برتر خریداری کند بدون آن که نیاز به مراجعه رو در رو مشتری و فروشنده باشد و می تواند همیشه از بهترین کیفیت آن بهره مند گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما