مرکز واردات چرم گاوی عسلی عمده

مرکز واردات چرم گاوی عسلی عمده در این سایت است. چرم بزی طرحدار طبیعی طی فرآیندی نسبتا سخت از پوست بز به چرم تبدیل می شود و برای تولید مواد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد . چرم بزی یکی از بهترین نوع چرم ها است. از این محصول در تولید کاپشن و پالتو و … از آن استفاده می کنند.
چرم بزی طرحدار طبیعی یکی از انواع چرم های بزی است. این محصول به علت جنس فوق العاده و طرح هایی که دارد مورد استقبال مردم قرار گرفته است. چرم بزی طرح دار انواع مختلفی دارد و نسبت به رنگ و طرحی که دارد قیمت آن نیز متفاوت است.

قیمت انواع چرم بزی طرحدار طبیعی

انواع چرم بر اساس روش تولید

چرم ها با دباغی و پرداخت شدن از پوست بدن حیوانات مختلف به چرم تبدیل می شوند. معروف ترین آنها چرم های گاوی، بزی و گوسفندی هستند. هر کدام خصوصیاتی دارند و از آنها در تولید اشیاء مختلفی استفاده می شود.
چرم های گاوی به علت ساختار فیبری محکمی که دارند. همچنین ضخامت بالای این نوع چرم ها دوام بسیار زیادی دارند. این نوع چرم ها انعطاف پذیری خوبی هم دارند و از آنها در تولید کیف و کفش استفاده می شود. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باعث می شود از این نوع چرم ها در تولید کفش استفاده کنند ضد آب بودن آن است . زیرا در فصل های بارانی و برفی خیس نمی شوند و آب به پا ها منتقل نمی شود.

چرم های بزی نسبت به چرم های گاوی ضخامت کمتری دارند. اما انعطاف پذیری بالایی نسبت به چرم های گاوی دارند. همین علت باعث شده است محصولات تولید شده از آن سبک تر و دارای طراحی های زیبا و خاص باشند.
یکی از معروف ترین آن ها چرم بزی طرح خشت است.کم بودن ضخامت این چرم دلیل بر آن نیست که خیلی زود دچار آسیب می شود. در کل چرم ها با هر ضخامتی نسبت به محصولاتی که با مواد دیگر تهیه می شوند مستحکم ترند.

چرم ها گوسفندی نسبت به هر دو چرم ذکر شده ضخامت کمتری دارند و مقاومت و دوام کمتری نسبت دو چرم ذکر شده دارند اما انعطاف پذیری آن از همه چرم ها بیشتر است .این چرم ها کاربرد های خاص خود را دارند و از آنها در تولید کیف ها و دستکش ها استفاده می کنند.

انواع چرم بر اساس روش تولید

شرکت صادرکننده چرم بزی طرحدار طبیعی

تولید کنندگان چرم های بزی طرح دار طبیعی را پس از تولید توسط دستگاه های پیشرفته و تجهیزات مدرن آن ها را در داخل کشور توزیع می کنند . این چرم ها به دلیل استقبال کشور های دیگر به آن ها صادر می شود چرا که چرم ایرانی یکی از بهترین نوع چرم های جهان است و کشور های زیادی درخواست واردات آن از ایران را دارند.

شرکت صادرکننده چرم بزی طرحدار طبیعی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما