قیمت انواع چرم بزی عسلی عمده

قیمت چرم بزی عسلی عمده بستگی به عوامل متعددی از جمله نوع دباغی کردن‌ چرم دارد. در واقع مراحل دباغی کردن در تولید چرم های مختلف با یکدیگر کمی متفاوت می باشد. اگر که ضخامت چرم و همچنین ظاهر چرم از کیفیت بالاتری برخوردار باشند قطعاً فرآیند دباغی آن نیز به صورت استاندارد تر و تخصصی تر انجام گرفته است، و به طبع قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. در مورد مشخصات چرم‌های بزی از نوع عسلی در ادامه توضیحات تکمیلی برای شما ارائه کرده ایم.

قیمت انواع چرم بزی عسلی عمده

مشخصات چرم بزی عسلی

مشخصات چرم بزی عسلی چرم بزی اصل دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی است که آن را با انواع چرم های طبیعی و همچنین چرم های مصنوعی متمایز نموده است. در واقع اگر قصد خرید یک چرم بزی استاندارد و با کیفیت را دارید باید مشخصات آن را به صورت کامل بدانید. این مشخصات را به صورت یک لیست تکمیلی برای شما عرضه نموده ایم؛

  • مشخصات ظاهری چرم: اگر چرم مورد نظر شما از نوع عادی باشد باید دارای بافت ها و همچنین طرح های ناهمگون و غیر تکراری بر روی سطح خود باشد اما اگر از جرم از نوع چاپی باشد، که به اصطلاح آن را به نام چرم بزی فلوتر نیز می نامند، الگو ها در چرم دیگر به چشم می خورند و چرم دارای یک طرح و چاپ برجسته شامل نقاط کوچک و بزرگ می باشد.
  • ضخامت چرم: ضخامت چرم های بزی چه از نوع ساده و چه از نوع طرحدار نسبت به ضخامت انواع چرم های دیگر از جمله چرم گاو و شتر کمتر است. لطافت و انعطاف پذیری آن نیز بیشتر بوده و غالباً برش دهی و دوخت آن به سهولت انجام می شود.
  • بوی چرم: قطعا هنگام برخورد با چرم های طبیعی بوی بسیار عالی و بی نظیر چرم را استشمام کرده اید. این بو فقط مخصوص چرم های طبیعی است. شاید برخی از متقلّبان اسانس های بو را به چرم‌های مصنوعی نیز اضافه کنند تا مشتری گول بخورد. اما چرم مصنوعی بو را به صورت موقت در خود نگه می دارد و با گذر کوتاه‌ترین زمان ممکن بود از بین می‌رود، در صورتی که بوی چرم طبیعی هیچ وقت از بین نخواهد رفت.

عرضه کنندگان برتر چرم بزی عسلی عمده

عرضه کنندگان برتر چرم بزی عسلی عمده ما به عنوان بهترین عرضه کنندگان چرم های بازی عسلی به صورت عمده مشغول به فعالیت هستیم در هنگام خرید این نوع چرم حتما به اصالت آن توجه نمایید. ما نیز این محصول خود را با تضمین کیفیت و اصالت در معرض فروش قرار داده‌ایم و به دلیل عرضه مستقیم آن و حذف دست واسطه‌ها قیمت‌های بسیار استثنایی و پاییتی نیز برای آن در نظر گرفته‌ایم. لذا شما می توانید با قیمت بسیار عالی نوع بسیار باکیفیت این چرم را به صورت عمده خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.