قیمت انواع چرم خام بزی درجه یک

قیمت انواع چرم خام بزی پس از تکمیل فرایندهای تولید و بسته بندی. در کارخانه و کارگاه های مربوطه توسط صاحب نظران فعال در این حوزه تعیین می‌شود. آنها با در نظر گرفتن پارامترهای تاثیر گذار بر نرخ این محصول، قیمت آن را مشخص می‌کنند. از فاکتورهای بسیار مؤثر بر نرخ انواع مختلفی از چرم بزی شیک می توان به: میزان کیفیت و مرغوبیت، اصل و طبیعی بودن آن، میزان ضخامت و ابعاد و اندازه، روش های خرید و فروش و غیره اشاره کرد. بدون شک تمامی این موارد ذکر شده در کاهش و یا افزایش نرخ این محصول بسیار تاثیر گذار می باشد.

قیمت انواع چرم خام بزی درجه یک

چرم سبک چه کاربردهایی دارد؟

به صورت کلی چرم ها دارای دو نوع طبیعی و مصنوعی می باشند. به چرم های انواع پوست حیوانات از جمله: گاو، گوسفند، بز، شترمرغ و غیره که بدون دخالت انسان و با روش دباغی تولید و تهیه می شوند چرم طبیعی گفته میشود. انواع چرم خام به نمونه‌هایی که با استفاده از انواع متریال پلاستیکی و غیره تولید می‌شوند، چرم مصنوعی گفته می شود.

چرم های طبیعی خود دارای سه نوع سبک، نیمه سنگین و سنگین هستند. انواع چرم خام هر یک خصوصیات و کاربردهای ویژه و مخصوصی را دارند. ما در این مطلب قصد داریم شما را با انواع چرم‌های سبک و کاربردهای مهم آن به صورت خلاصه آشناکنیم.

به چرم بز و بزغاله چرم های سبک گفته می شود. بیشترین کاربرد آن‌ها در تولید انواع لباس ها و پوشاک های مختلف، تولید جاکلیدی و سر سوئیچی و غیره می باشد. از مشخصات آن می‌توان به چروک شدن سریع به دلیل نازک و ظریف بودن زیاد است. بهتر است که این نوع چرم را با اسپری های مخصوص تمیز کاری نمود.

چرم سبک چه کاربردهایی دارد؟

مرکز توزیع انواع چرم خام بزی درجه‌یک

در کشور ایران نیز مانند سایر کشورهای خارجی، مراکز بسیار زیادی در این زمنه فعالیت دارند. از معروف ترین و برترین آنها می توان به مرکز توزیع چرم بزی خام درجه یک اشاره کرد. در این مراکز توزیع نمونه های مختلفی از چرم های خام بزی متناسب با نیاز مشتریان و خریداران در اسرع وقت در بازارهای خرید و فروش توزیع می گردد. این مراکز ابتدا نوع نیاز و توان مالی مشتریان خود را مورد توجه و بررسی قرار می دهند. انواع چرم خام سپس اقدام به توزیع این محصول عالی می کنند.

سایت و فروشگاه اینترنتی ما بدون شک از شناخته شده ترین و عالی ترین این مراکز به شمار می رود. همچنین در اکثر مناطق و شهرهای کشور ایران دارای فعالیت‌های گسترده ار طریق نمایندگی‌های معروف و معتبر خود می‌باشد.

مرکز توزیع چرم خام بزی درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما