قیمت انواع چرم میلینگ طبیعی

چرم میلینگ طبیعی یکی از انواع چرم‌های بسیار مقاوم است که یک روی این چرم‌صاف و بر روی دیگر آن به صورت پرزدار است و ظاهر بسیار زیبایی دارد. از آن برای تهیه انواع وسایل چرمی از این نوع چرم استفاده می شود.
قیمت چرم میلینگ طبیعی بستگی به نوع‌چرم آن دارد که از نوع گاوی یا گوسفندی باشد. هر کدام از قیمت خاصی برخوردار می باشد. خریداران می‌توانند برای اطلاع از قیمت دقیق انواع چرم‌ها به سایت‌ها و فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید. اینگونه از قیمت دقیق آن مطلع شوند. همچنین تنوع چرم ها را در این سایت ها مشاهده کرده و آن را خریداری نمایند.

قیمت انواع چرم میلینگ طبیعی

چرم گاوی چه کاربردی دارد؟

چرم میلینگ طبیعی گاوی یکی از انواع چرم‌های بسیار پر کاربردی می باشد. امروزه به علت زیبایی های ظاهری که دارد طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. در این قسمت به بررسی چند مورد از کاربرد های این چرم می پردازیم:

۱_ چرم میلینگ طبیعی گاوی بسیار نرم و لطیف می باشد و از مقاومت بالایی برخوردار است. به همین دلیل که برای تولید انواع کیف های بزرگ مردانه و کیف های بزرگ و کوچک زنانه از این نوع چرم ها بسیار زیاد استفاده می کنند.

۲_کفشهای چرمی باید از چرم‌های تهیه شوند که مقاومت بسیار بالایی داشته باشند و سریع خراب نشود. همچنین در معرض رطوبت هوا قرار می گیرند پوسته‌پوسته نشوند. چرم میلینگ گاوی یکی از چرم هایی که برای تهیه انواع کفش های زنانه و مردانه و انواع کفش های اسپرت مورد استفاده قرار می گیرد.

۳_یک کاربرد بسیار مهمی که این نوع چرم ها دارند این است که در صنعت مبل سازی و برای ساخت انواع مبل های چرمی از این نوع چند استفاده می‌شود. به علت اینکه این چرمها بسیار ضخیم بوده و از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد. بنابراین برای ساخت انواع مبل های چرمی بسیار مناسب هستند.

۴_ چرم میلینگ طبیعی گاوی انواع مختلفی دارند. هم نوع ضخیم آن وجود دارد و هم نوع نازک آن. از نوع نازک این چرم ها برای محصولات دستی چرمی مانند انواع کیف های چرمی و کیف پول های چرمی که هنر دست می باشند نیز از این نوع چرم ها استفاده می کنند.

چرم میلینگ گاوی چه کاربردی دارد؟

سفارش انواع چرم میلینگ طبیعی

خریداران می‌توانند برای سفارش انواع چرم‌میلینگ طبیعی و چرم گاو حکاکی شده و چرم گاو اشبالت می‌توانند به به سایت های معتبر و همین سایت مراجعه کرده و انواع مختلف آنها را مشاهده کرده و آنها را درب منزل تحویل بگیرند. از چرم میلینگ طبیعی برای ساخت انواع وسیله های‌چرمی از انواع مختلف این چرم‌های زیبا استفاده نمایند.

سفارش انواع چرم میلینگ طبیعی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما