قیمت انواع چرم گاوی رنگی

چرم از جمله محصولاتی است که از زمان های گذشته تاکنون بسیار مورد توجه قرار می‌گرفت .در زمان های گذشته و قدیم از چرم به عنوان وسیله ای بسیار کاربردی استفاده می‌شد.اما امروزه چرم ها بیشتر برای موارد خاص استفاده می شوند.چرم گاوی رنگی از جمله چرم هایی است که از پوست گاو تهیه می‌شود و آن را به رنگ‌های گوناگون در می آوردند تا بتوانند از آن محصولات متفاوتی تهیه کنند.

قیمت انواع چرم گاوی رنگی

از چرم گاوی رنگی بیشتر بدانید

از چرم گاوی رنگی بیشتر بدانید

چرم شیک چرمی است که بسیار با کیفیت و مناسب تهیه شده باشد. این نوع چرم ها دارای انعطاف پذیری مناسبی هستند و برای تهیه محصولات گوناگون به کار برده می‌شوندچرم گاوی در رنگ‌های متفاوت، از تیره و قهوه‌ای گرفته تا رنگ های سفید و روشن تولید می شود. چرم گاوی نسبت به سایر چرم ها از ضخامت مناسب تری برخوردار است و می توانید از آن در صنایع مختلف استفاده کنید.

همچنین پوسته پوسته نمی شود و دارای کیفیت مناسب هستند.چرم گاوی رنگی در صنعت خودروسازی نیز استفاده می‌شود و به عنوان روکش صندلی از آن در خودروهای لوکس و گرانقیمت استفاده می گردد.چرم رنگی همچنین برای تهیه انواع مبلمان های اداری و خانگی به کار برده شود.در تهیه اینگونه مبلمان ها از چرم های گاوی که با کیفیت هستند استفاده می شود تا پاره نشود .

همچنین به دلیل داشتن ضخامت مناسب به راحتی دوخته می شود و دوخت بر روی این گونه چرم ها باعث پارگی یا سوراخ شدن چرم نمی شود. این گونه چرم ها درصنعت کیف و کفش نیز رواج بسیاری پیدا کرده است.به دلیل اینکه طیف رنگی بسیاری را در بر می گیرند ،می توان کیف و کفش های مناسبی از آنها تهیه کرد که مورد سلیقه تمام افراد باشد .رنگبندی انواع چرم منجر به تولید لباس و پالتو های بسیار زیادی شده که از این محصول تولید می‌شوند.

بهتر است که در هنگام خرید این گونه چرم ها به کیفیت و اصل بودن آن ها دقت کنید.معمولاً چرم های طبیعی دارای دانه‌های نامنظم هستند.همچنین بوی خوبی می دهند. رویه چرم صیقلی و زیباست و پشت آن نرم و لطیف می باشد.

سفارش انواع چرم گاوی رنگی

سفارش انواع چرم گاوی رنگی

جهت سفارش انواع چرم گاوی رنگی می توانید به شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدی که این گونه چرم ها را تولید می کند، مراجعه کنید و آنها را به صورت عمده خریداری نمایید.

همچنین می توانید به صورت جزئی از فروشگاه های معتبر چرم آن‌ها را تهیه بفرمایید. چرم گاوی رنگی به صورت انبوه توسط صنایع مختلفی همانند مبلمان سازی یا کیف و کفش و پوشاک خریداری می شود تا از آنها محصولاتی با کیفیت تولید کنند و به بازار عرضه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.