قیمت انواع چرم گاوی قهوه ای

مرکز چرم گاوی قهوه ای همواره در تلاش است با تولید وتوزیع بهترین وباکیفیت ترین چرم اصل و قیمت مقرون مصرفه همواره رضایت مشتری را جلب نماید. اما باید درنظر داشت. این مجموعه هیچوقت کیفیت تولیدات خود را از هر نظر با مقوله ای دیگر برابر نمی داند. این یک دلگرمی و اعتماد و اطمینان برای خریدار خواهد بود. این مرکز با پخش چرم قهوه ای اصل در سراسر کشور به صورت مستقیم وبا نازل ترین قیمت در انواع چرم گاوی و هم چنین با حذف دلالان بازار و واسطه ها سعی در صرفه جویی در هزینه و زمان خریداران محترم است.

قیمت انواع چرم گاوی قهوه ای

چرا چرم گاوی طرفداران زیادی دارد؟

 

  • چرم گاوی واصل بسیار مقاوم و یا به طور کلی از دوام بالایی برخوردار است. جنس چرم گاوی در واقع از پروتئین فیبر مانند می باشد. به همین دلیل ساختاری بسیار متراکم دارد. این ویژگی آن باعث شده چرم قهوه ای از دوام بالایی برخوردار باشد. همچنین با ضربات محکم و استفاده طولانی از هم متلاشی نشود. چرم های گاوی یک ضد رطوبت واقعی هستند. همان طور که می دانیم در دباغی چرم اصل گاوی بعد از طی مراحل مختلف ،آن را واکس اندود میکنند. این موضوع باعث ضد آب بودن آن میشود. چرم قهوه ای این ویژگی یکی از خصوصیات بارز چرم های اصل است.  در لباس های پاییزی و زمستانی به آن اهمیت ویژه ای در دوخت لباس می دهند. چرم اصل بسیار منعطف بوده و خشکی در آن وجود ندارد ، از این رو باعث استفاده آسان در دوخت وپوشیدن آن است .چرا که منعطف بودن، چرم ، همواره برای شناساندن آن برای اصل بودن، همواره مورد بررسی قرار می گیرد.
  • چرم گاوی طبیعی در مقابل حرارت کم و نور مستقیم آفتاب دوام بالایی دارند. از این رو در مقابل نور فرم خود را از دست نمی دهد. همچنین تغییر رنگ و پوسیدگی در آن اتفاق نمی افتد. در خرید چرم اصل باید دقت کنید که ، چرم قهوه ای های اصل همیشه یه نوع بوی خاص و خوشایندی می دهد ، البته این بو در حدی نیست که کاملا حس شود ، شما می توانید با نزدیک کردن چرم به بینی خود،بوی ضعیف آن را استشمام کنید که نشان از اصل بودن آن است، با شناخت این نکات شما می توانید یک خرید چرم گاوی راحت و اصل داشت باشید .وبا تشخیص چرم اصل ،نگرانیتان در مورد تقلبی و مصنوعی بودن جنس خریداری شده ،رفع میگردد.

چرا چرم گاوی طرفداران زیادی دارد؟

سفارش عمده انواع چرم گاوی قهوه ای

این مرکز یکی از سفارش گیرنده های عمده انواع چرم ،بخصوص چرم گاوی قهوه ای می باشد. سفارشات خود را درکمترین زمان به صورت الکترونیکی ثبت می کنند. همچنین در کمترین زمان با آماده کردن آنها در روزهای کاری، سعی می کند در حداقل زمان ممکن آنها را به دست خریدار محترم برساند. قیمت انواع چرم بزی با توجه به متراژ، کارایی آن که در نوع دباغی آن اثر گذار است می تواند متغیر باشد. چرم قهوه ای به عنوان مثال دباغی چرم بزی که برای لباس مورد استفاده است، متفاوت تر از چرم بزی مبلمان می باشد.

سفارش عمده انواع چرم گاوی قهوه ای

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما