قیمت عالی چرم گاوی هورس صادراتی

چرم گاوی هورس صادراتی یکی از چرم های مرغوب بوده که از از پوست گاو تهیه می شود و شباهت زیادی به پوست اسب داشته و حالت پرزدار دارد. به همین دلیل این نام را به خود گرفته است. شما می توانید برای به دست آوردن قیمت چرم گاوی هورس صادراتی به آدرس سایت های معتبر داخلی مراجعه کرده تا در جریان نرخ دقیق آن قرار گیرید و از آن جایی که این نوع از چند انواع مختلفی بوده و نرخ آن بر اساس نوع خرید مشخص می شود قیمتی مشخص شده نداشته و نرخ آن با توجه به خریدی که انجام می دهید تعیین می شود.

قیمت عالی چرم گاوی هورس صادراتی

از چرم فول گرین چه می دانید؟

چرم گاوی فول گرین نوع چرم طبیعی و درجه یک بوده که از کیفیت بالایی برخوردار است. از این رو از جمله اجناس پرفروش در سطح بازارهای داخلی می باشد. همچین یک نمونه کامل آن صادراتی شناخته شده است. این چرم زیبا و خاص خواص یکی از محکم ترین چرم ها بوده که ضخامت فوق‌العاده بالایی دارد. از این رو مناسب برای ساخت انواع اجناس مختلف می باشد. چرم هورس صادراتی همچنین مناسب برای ساخت و تولید انواع کیف، پوشاک، کمربند، مبلمان، کفش و غیره می باشد.

چرم گاوی فول گرین در برابر رطوبت دوام بسیار خوبی دارد. شکل ظاهری آن به گونه ای است که بر روی پوست آن خراش هایی وجود دارد که به وضوح قابل مشاهده باشد.  شما از این راه می توانید چرم طبیعی و اصل بودن آن را تشخیص دهید.

هم چنین باید متذکر شد چرم گاوی اصل قیمتی بالا داشته و گران می باشد. چرم هورس صادراتی البته چرم فول گرین یکی از با ارزش ترین چرم ها می باشد. به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارد آن را از دیگر اجناس مشابه متمایز کرده است. همچنین به دلیل داشتن کیفیتی بالا مورد توجه خریداران بسیاری در داخل و خارج از کشور قرار گرفته است. همچنین رضایت مندی بالایی را با خود به همراه داشته است.

از چرم فول گرین چه می دانید؟

توزیع کنندگان انواع چرم گاوی هورس صادراتی

برای اینکه بتوانید چرم ‌گاوی هورس و قیمتی مناسب تر و به صورت کلی با نازلترین قیمت خریداری کنید بهتر است جهت تهیه آن به صورت مستقیم از طریق توزیع کنندگان این اجناس ارتباط برقرار کرده و این کالای مرغوب را خریداری نمایید، چرم هورس صادراتی یکی از برترین توزیع کنندگان انواع چرم گاوی متری در کشور فروشگاه اینترنتی ما بوده که قادر به این می باشد کلیه اجناس خود را به صورت مستقیم و قیمتی استثنایی به مشتریان خود در سراسر کشور به صورت غیر حضوری و اینترنتی ارائه دهد و متقاضیان می توانند جهت تهیه آن به قسمت فروش آنلاین در این زمینه مراجعه کرده و چرم هورس صادراتی سفارشات خود را بدون اتلاف وقت ثبت کنند.

توزیع کنندگان انواع چرم گاوی هورس صادراتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما