قیمت عمده چرم گاوی کمربندی طبیعی

قیمت عمده چرم گاوی کمربندی طبیعی بر اساس فاکتور های که دارد متفاوت است. چرم گاوی کمربندی طبیعی ضخیم است و چون از پوست گاو تهیه شده است دارای سطحی صاف و براق است. چرم گاوی یک محصول طبیعی و ارگانیک است که به صورت دباغی از پوست گاو تولید می شود. چرم های مرغوب انواع گوناگون دارند که یکی از چرم های مرغوب، چرم گاوی است که از آن در تهیه کمربند، البسه های مخصوص زمستان استفاده می کند.

قیمت عمده چرم گاوی کمربندی طبیعی

تولید انواع کمربند با چرم طبیعی

تولید انواع کمربند با چرم طبیعی تولید انواع کمربند با چرم طبیعی صورت می‌گیرد، چرم طبیعی یکی از محصولات باکیفیت و بادوام است که می توان آن را سالهای طولانی استفاده کرد. کمربند یکی از اکسسوری زنان و مردان به شمار می رود که باید متناسب با رنگ شلوار و کت باشد. کمربند گاوی در رنگ بندی قهوه ای تیره، قهوه ای لایت، مشکی و کرم تولید می شود این محصولات در دوخت بسیار مرتب و تمیز و چرم عالی و بادوام تولید می شوند. کمربند ها باید استاندارد باشند و علاوه بر آن باید از چرم طبیعی و با کیفیت استفاده شود تا در طول زمان پوست پوست نشود و کیفیت آن پایین نیاید.

بنابراین تولید کنندگان این محصول سعی کرده اند در تولید کمربند ها که جز مهمی از استایل و اکسسوری به شمار می آیند، از بهترین کیفیت چرم گاوی استفاده کنند. تولید کمربند از چرم گاو این امکان را می دهد تا کمربندی زخیم و محکم باشد تا قسمت های سوراخ کمربند گشاد و پوست پوست نشود. کمربند یک محصول مورد نیاز هر آقا و خانم است، کمربند ها استایل را شیک تر و شکیل تر می کنند و به همین دلیل کمربند را از چرم طبیعی و مرغوب تولید می کنند به دلیل این امر تولید و فروش این محصولات روز به روز افزایش می یابد.

مرکز صادرکننده انواع چرم گاوی کمربندی طبیعی

مرکز صادرکننده انواع چرم گاوی کمربندی طبیعی مرکز صادرکننده انواع چرم گاوی کمربندی طبیعی، کمربند های چرمی را در کیفیت بالا تولید کرده اند تا نیاز افرادی که علاقه مند به بستن کمربند چرم هستند را تامین کند، بطور کلی امروزه صنعت مد پیشرفت بسزایی کرده است، چرم طبیعی از دید طراحان مد دور نمانده و آنها از این محصول باکیفیت در طراحی کمربند ها استفاده کرده اند، در این صنعت محصولات چرم طبیعی طرفدار زیادی دارد و به همین دلیل است که فروش محصولات کمربند چرم گاوی افزایش یافته است.

مرکز صادر کننده انواع چرم این محصول را در سطح بالای کیفی ارائه کرده است. این مرکز صادرکننده از انواع چرم گاوی مانند جیر، اشبالت، نبوک چرم گاوی ضخیم در تولید این محصول استفاده کرده و کمر بند های اشبالت پرز از و جیر براق را در سایز ها و طرح های متنوع تولید می کند. از چرم گاوی براق در تولید کمربند ها و کفش ها استفاده می شود تا یک اکسسوری بسیار جذاب تحویل مشتری دهند. چرم دست دوز گاوی در تولید کمر بند بسیار شکیل و زیبا است که یک تواند به عنوان یک استایل چرمی مردانه و زنانه باشد.

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.