قیمت فروش چرم گاوی صادراتی

فروش چرم گاوی صادراتی با قیمتی بسیار متفاوت در بازار انجام می‌شود که سبب سردرگمی خریداران می باشد که کدام یک از این محصول کیفیت بهتری دارد. شما عزیزان می توانید با خیال آسوده این کالا را از این مجموعه تهیه کنید.
بدون اینکه هیچ نگرانی بابت کیفیت این محصول داشته باشید. بدون شک ایران عرضه کننده چرم گاوی صادراتی با قیمت های فروش بسیار جذاب برای کشور های دور و نزدیک می باشد. خوشبختانه توانسته است در مسیر صادرات این فروش را همیشه نگه دارد. محصولات صادراتی قطعا باید کیفیت بالایی را داشته باشند. عموما قیمت چرم ها بسته به درجه بندی چرم مشخص می گردد.

قیمت فروش چرم گاوی صادراتی

مشخصات چرم گاوی صادراتی ایرانی

محصولاتی همانند کیف و کفش در دنیای امروز از انواع چرم گاوی مصنوعی و طبیعی به دست می آیند. فروش چرم صادراتی این طبیعی است که هر کشوری همانند ایران که هم امکان تولید چرم مصنوعی را دارد و هم در زمینه پرورش دام فعالیت دارد و می تواند چرم طبیعی دباغی کند، دست به ارائه بهترین چرم گاوی، گوسفندی و غیره برای صادرات بزند. فروش چرم گاوی به صورت مستقیم سبب شده تا توجه خریداران به این محصول جلب شود.

یکی از چرم های مهم صادراتی، چرم گاوی می باشد. چرم گاوی دارای یک سری مشخصات است. البته ممکن است در نوع مصنوعی و طبیعی تفاوت هایی وجود داشته باشد.
چرم گاوی طبیعی که برای صادارت و فروش چرم گاوی استفاده می شود بوی کاملا طبیعی دارد. عملا بوی دام زنده را می دهد که کاملا مشخص است. این چرم گاوی طبیعی در سطح خود دارای برجستگی هایی می باشد که با دست احساس می شود. فروش چرم صادراتی همچنین طرح آن کاملا طرح بدن گاو می باشد.

چرم های گاوی تقریبا ضخیم هستند و اصلا نباید در سطح خود پارگی یا زدگی داشته باشند. فروش چرم صادراتی عملا در چرم های مصنوعی این سطح و ضخامت کاملا یک دست می باشد. این در حالیست که پشت چرم گاوی طبیعی مصنوعی هیچ گونه پرز طبیعی وجود ندارد و عملا یک سطح صیقلی صاف مانندی می باشد.

مشخصات چرم گاوی صادراتی ایرانی

عرضه کنندگان چرم‌گاوی صادراتی

همان طور که گفته شده مصرف چرم گاوی اصل صادارتی تنها به داخل ایران نمی باشد. کشور هایی هستند که امکان تولید حتی چرم مصنوعی را ندارند فلذا باید به سراغ واردات از کشور هایی همانند ایران بروند. فروش چرم گاوی از سمت ایران مسلما مزیت های بسیار زیادی برای خریداران خارجی دارد. اولین مزیت این است که قیمت دلار در ایران بالا است و این برای خریدار خارجی جذاب می باشد.

مزیت دومی که می توان فروشندگان و عرضه کنندگان چرم را در بازار های خارجی فعال تر کند این است که چرم ایرانی با دقت و ظرافت خاصی در ابعاد زیاد تولید می شود که مازاد تولید برای صادرات مناسب است. چرم گاوی صادارتی از ضخامت و کیفیت خوبی برای ساخت انواع کیف و کفش برخوردار است و علاوه بر این تنوع در رنگ و طرح نیز زیاد می باشد که این فاکتور جذابی برای ارائه آن است.

عرضه کنندگان چرم گاوی صادراتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما