مایع دستشویی عالی با مبلغی باور نکردنی در بازار عرضه شد

به گفته گرول و همکاران  افزودنی‌های مایع دستشویی عالی چه به شکل غیرآلی و چه ارگانیک در تقویت پوست دست کاربرد دارند.

این افزودنی ها فرآیندهایی مانند تجزیه و آبگیری را افزایش می دهند که منجر به کاهش حجم لجن و بارهای بیماری زا می شود  فرآیندهای شیمیایی و بیولوژیکی شامل استفاده از مواد افزودنی مانند.

خاکستر، اوره، آهک و اسید لاکتیک برای کارایی آنها در درمان لجن مدفوع مورد بررسی قرار گرفته است برخی از مطالعات به این نتیجه رسیده اند.

که افزودنی های خاکستر، اوره، آهک و اسید لاکتیک می توانند لجن مدفوع را به طور ایمن ضدعفونی کنند در همین حال، طیف گسترده‌ای از افزودنی‌های دیگر با ادعای قابلیت‌هایی برای تثبیت لجن و افزایش ضدعفونی‌سازی در بازار وجود دارد.

علاوه بر این ویژگی‌های درمانی، توانایی کاهش بو و دفع مگس‌ها از طریق اعمال و فرآیندهای آنزیم‌ها، میکروارگانیسم‌ها و واکنش‌های شیمیایی است .

مایع

علی‌رغم این ادعاهای امیدوارکننده، اثربخشی افزودنی‌های توالت در کاهش حجم لجن هنوز تحت بازجویی و بحث‌های جدی است.

برخی از مطالعات در مورد قابلیت های افزودنی ها نتایج متفاوتی به دست می دهند – در حالی که برخی کاهش قابل توجه حجم لجن و پاکسازی را به مواد افزودنی مرتبط می کنند.

برخی دیگر ادعا می کنند یا در بهترین حالت اظهار می کنند “هیچ مدرکی دال بر پیوند مواد افزودنی با تجزیه لجن مدفوع و پاکسازی [1، 2] وجود ندارد.

با این حال، کمبوی و همکاران، تفاوت‌ها در نتایج را به تفاوت در ترکیبات/آنزیم‌های فعال موجود در افزودنی‌ها و روش‌های کاربرد نسبت می‌دهند، با این حال این یک سهم معتبر در بحث فکری جاری است.

غنا مانند سایر کشورهای در حال توسعه باید به بحث جاری در مورد کاربرد افزودنی های لجن مدفوع علاقه مند باشد. دانش از داستان های موفق می تواند.

برای مقابله با برخی از چالش های بهداشتی که به ویژه در مناطق شهری کم درآمد یافت می شود استفاده شود [3، 18]. اکثر مردم غنا (67٪) از امکانات توالت مشترک از جمله توالت های عمومی و مشترک استفاده می کنند.

و اینها دارای انباشت لجن سریعتر و دفعات لجن زدایی با هزینه های بالا و شرایط بد توالت هستند در همین حال، مطالعات محدودی در مورد استفاده از مواد افزودنی در تصفیه لجن مدفوع در غنا وجود دارد.

مطالعه‌ای توسط نشان داد که افزودنی‌ها به ویژه در تخریب لجن مدفوع، تقویت‌کننده‌های درمان موثر نیستند با این حال، برخی از مردم غنا بر این باورند.

که استفاده از مواد افزودنی و محصولاتی از این دست زمانی که توسط صنعتگران و/یا همسایگان پیشنهاد شده است ممکن است مفید باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.