محل فروش چرم گاوی طرح کروکودیل

چرم گاوی طرح کروکودیل دارای برجستگی های خاصی بوده که آن را به پوست کروکودیل شبیه کرده است. استفاده از واکس های مخصوص برای رنگ کردن چرم باعث شده تا هر کدام جلوه خاصی پیدا کنند. نمونه های گاوی چون به صورت چند لایه و ضخیم هستند توانسته اند در مقابل رطوبت و فشار هم مقاوم باشند. این سایت بهترین محل فروش چرم به شمار می رود کل توانسته نمونه های متنوعی را به مشتری های خود ارائه دهد و فروش را بیشتر کند.

محل فروش چرم گاوی طرح کروکودیل

همه چیز درباره انواع چرم گاوی هورس

همه چیز درباره انواع چرم گاوی هورس چرم گاوی خام قابلیت تبدیل شدن به نمونه های مختلف از جمله هورس را دارد و شما می توانید با زدن واکس مناسب روی آن چرم را به شکل های مختلفی تبدیل کنید. این محصولات کاملا متنوع هستند هستند از نظر شکل ظاهری به ۲دسته مجزا تقسیم می شوند:

  • ساده
  • برجسته

نمونه های ساده اغلب دارای سطحی صاف و مسطح هستند و به صورت مات و براق روانه بازار می شوند و به دلیل بافت متراکم در مقابل ساییدگی و خراش هم دوام زیادی دارند. نمونه های برجسته اغلب دارای روزنه ها و برجستگی های ریزی هستند که نمای بهتری به کار بخشیده و باعث جلوه بیشتر آن شده است.

این چرم های گاوی نسبت به نمونه های دیگر وزن بالاتری دارند و به دلیل اینکه به پوست اسب شبیه هستند آنها را به هورس در بازار می شناسند. جنس آنها به گونه ای است که می توانند برای دوخت کیف و کفش و لباس مناسب باشند. چرم های گاوی رنگ بندی بالایی دارند و هر سلیقه ای را پوشش می دهند.

موارد تأثیرگذار بر قیمت چرم گاوی طرح کروکودیل

موارد تأثیرگذار بر قیمت  چرم گاوی طرح کروکودیل کیفیت و نوع و همچنین نحوه و میزان فروش از مواد تاثیرگذار بر قیمت چرم گاوی اشبالت هستند که شما به دلیل این معیارها روزانه شاهد افزایش و کاهش قیمت خواهید بود. نمایندگی ها همیشه محصولی ارزان قیمت را روانه بازار می کنند چون فروش آنها بیشتر به صورت عمده است بدین ترتیب اگر شما به نمایندگی مراجعه کرده و خرید را انجام دهید می توانید به چرمی با کیفیت و ارزان قیمت دسترسی داشته باشید.

هر عامل خود می تواتد تاثیر زیادی بر قیمت داشته باشد. مثلا نحوه خرید و فروش کا شما با حذف واسطه ها و انتخاب روش های مستقیم می توانیدبه خریدی ارزان تر دسترسی پیدا کنید. از این جهت امروزه بیشتر مشتریان خرید و فروش اینترنتی را انتخاب می کنند چون از قیمت ارزان آن اطمینان خاطر دارند. چرم های با کیفیت به دلیل تورم دجار افزایش قیمت شده اند و شما از طریق سایت می توانید نرخ بروز آنها را پیدا کرده و خرید را انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما