مرجع عرضه چرم طبیعی بزی

چرم طبیعی بزی با توجه به کیفیت بالایی که دارد، در صنایع گوناگون پرکاربرد است. همچنین از نمونه هایی می باشد که افراد زیادی آن را می‌پسندند. به همین دلیل چرم طبیعی بزی عمده را به بازار عرضه کرده اند. شما می توانید به صورت بی واسطه آن را خریداری کنید و قیمت مناسب برای آن پرداخت نمایید.

مرجع عرضه چرم طبیعی بزی

تفاوت چرم جیر با چرم اشبالت

امروزه انواع چرم ها را شما در بازار مشاهده می‌کنید چرم طبیعی بزی که کیفیت های گوناگون دارند. این ماده در تهیه کیف، کفش، کمربند و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. شما نام چرم جیر و اشبالت را شنیده اید که استفاده از آن در کشورها رایج می باشد.
شاید این سوال در ذهن شما مطرح شود که این نمونه ها چه تفاوت هایی با هم دارند؟
می توانید در این قسمت ما را همراهی کنید تا با این دو نمونه بیشتر آشنا شوید:

  • چرم جیر؛ از نظر ضخامت نازک است و مایعات را جذب می‌کند و آن را به صورت دباغی شده به بازار عرضه می‌کنند و چرم طبیعی بزی روشی که برای دباغی آن در نظر گرفته می‌شود، در واقع روشی خاص می باشد و برای این که چرمی که به بازار عرضه می‌کنند به صورت طبیعی باشد سعی می‌کنند، نمونه های که دارای سطح گوشتی می باشد را پرداخت کنند و بسیار سطحی لطیف و نرم دارد و می‌توان انواع مختلف آن را در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار داد، زیبایی خاصی دارد و قیمتی که برای آن در نظر گرفته اند، نسبت به نمونه های دیگر گران تر می باشد، وقتی که شما از نظر شکل ظاهری به آن نگاه می‌کنید، حالت مخمل دارد.
  • چرم اشبالت؛ از پوست گاو تهیه می شود، به این صورت که آن را به صورت لایه لایه می‌کنند و سبب می شود چرم بزی که ضخامت زیاد داشته باشد و به دلیل اینکه به صورت ورقه آن را از هم جدا می کنند، سطحی که برای آن رقم می‌خورد به صورت پرز دار می باشد و از نظر مقاومتی از جیر بادوام تر است.
  • تفاوت چرم جیر با چرم اشبالت

خرید آسان چرم طبیعی بزی

برای خرید آسان چرم طبیعی که از بز می باشد، شما می توانید این نمونه را از طریق افرادی که آن را به صورت عمده به بازار عرضه کرده‌اند، تهیه کنید.
همچنین توزیع مستقیم چرم گاوی درجه یک و چرم گاوی ارزان به گونه‌ای در دسترس خریداران قرار می گیرد که کیفیت عالی دارند. همچنین در انواع گوناگون عرضه میشوند. شما می توانید آن را با توجه به ابعاد و  کاربردی که برای نمونه در نظر گرفته شده خریداری کنید. چرم طبیعی بزی تولیدکنندگان شرایطی را فراهم کرده اند که افراد بتوانند به خوبی مشکلات خود را در این زمینه رفع کنند. چرم طبیعی بزی فروشگاه اینترنتی نیز در این زمینه پاسخگوی شما می باشد. این فروشگاه به صورت غیر حضوری کلیه فعالیت‌ها را انجام می دهد.

خرید آسان چرم طبیعی بزی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما