مرجع فروش چرم گاوی درجه‌یک صادراتی

معتبرترین و بزرگ ترین عمده فروشی چرم گاوی درجه‌یک صادراتی، بیشتر در شهرهایی چون تهران و تبریز قرار دارند و فعالیت می‌کنند. بنابراین اگر خریدار یا فروشنده چرم گاوی اصل و ارزان قیمت می باشید، بهتر است در ابتدا مستقیما به مراکز عمده فروشی در این شهرها مراجعه کنید تا هم صاحب چرم گاوی درجه‌یک شوید و هم سود فراوان از خرید و فروش خود به دست آورید.

مرجع فروش چرم گاوی درجه یک صادراتی

مشخصات چرم گاوی درجه یک

در زیر به برخی از مشخصات چرم گاوی درجه‌یک اشاره می کنیم:

  • چرم گاوی مرغوب نه زیاد سفت و نه زیاد نرم است.
  • چرم گاوی اصلی که با روش های صحیح و استاندارد تهیه شود استحکام بالایی خواهد داشت. همچنین محصولات حاصل از آن نیز بادوام است و عمر طولانی دارد.
  • اگر سطح چرم گاوی درجه‌یک صاف  و عاری از هر گونه لکه باشد مرغوبیت بالای آن را می رساند.
  • تراکم الیاف بالای چرم گاوی طبیعی نشان از کیفیت بالای آناست.
  • قطعا از دیگر موارد نشان دهنده ی کیفیت بالای چرم گاوی شیوه های تولید و استفاده از تجهیزات استاندارد و مرغوب برای روند تولید و دباغی چرم گاوی و علاوه بر آن تجربه و مهارت نیروهای کار است.
  • چرم گاوی سبک وزن است. همچنین با پوست بدن سازگار است. بنابراین مانع از آسیب دیدن و یا آلرژی و حساسیت در پوست بدن می شود.
  • چرم گاوی در ضخامت های مختلفی وجود دارد. از جمله چرم گاوی ضخیم و چرم گاوی نازک. می توان از آن در تهیه ی اکسسوری و پوشاک و کیف و کفش استفاده کرد.مشخصات چرم گاوی درجه یک

عرضه مستقیم انواع چرم گاوی درجه‌یک صادراتی

در کشور ایران چرم های درجه‌یک و اعلا تولید می شود که باسابقه ترین آنها در شهر تبریز می باشد. ولی چرم های تولیدی در دیگر شهرها چون تهران نیز کیفیت خوبی دارد. بنابراین می توان گفت بزرگ ترین و برترین شرکت عرضه مستقیم انواع چرم گاوی درجه‌یک صادراتی در این مناطق می باشند. آن‌ها پس از تولید بهترین چرم گاوی اقدام به فروش چرم و پخش و عرضه آن می کنند.

برخی از شرکت های عرضه چرم گاوی درجه‌یک صادراتی علاوه بر اینکه خود به طور مستقیم اقدام به پخش چرم گاوی می کنند گاهی این کار را از طریق نمایندگی های خود در سراسر کشور انجام می دهند و حتی آن را به بازارهای خارجی نیز عرضه می دارند. تعدادی از شرکت پخش چرم گاوی طرح دار از طریق فضای مجازی اقدام به توزیع چرم می کنند. این کار شرایط خرید و فروش را برای مشتریان آسان تر کرده است. در نتیجه به بازار عرضه چرم رونقی دوچندان بخشیده و درآمد خود را هر چه بیشتر افزایش می دهند.

عرضه مستقیم انواع چرم گاوی درجه یک صادراتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما