مرکز توزیع چرم سوپر گاوی

مرکز توزیع چرم سوپر گاوی درایران بسیار پررونق می باشد. توزیع چرم سوپر گاوی در درجه اول توسط تولید کنندگان به ویژه در شهر تبریز انجام می شود. اگر در کار خرید و فروش چرم گاوی هستید بهتر است خرید از این مراکز توزیع را در اولویت قرار دهید.
زیرا در این صورت هم صاحب چرم اصل خواهید شد. مرکز توزیع چرم هم قیمت خرید شما بسیار کمتر می شود. در نتیجه شما هم سود فراوان به دست می آورید. همچنین می توانید این محصول را مستقیما از کارخانه های تولید کننده انواع چرم سوپر گاوی یا نمایندگی های معتبر آنها در سراسر ایران یا از سایت های معتبر اینترنتی که از دیگر مراکز توزیع این چرم به شمار می آیند، خریداری نمایید.

مرکز توزیع چرم سوپر گاوی

راهنمای خرید چرم سوپر گاوی

چرم سوپر گاوی دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشد. که به هنگام خرید به کارتان خواهد آمد با ما همراه باشید. تا در ادامه به شرح این ویژگی بپردازیم:

  • چرم سوپر گاوی در واقع یک طرح طبیعی پوست گاو می باشد. به هنگام برش چرم طبیعی سوپر گاو چرمی بدون سوراخ و زدگی بدست می آید.
  • ضخامت چرم گاوی سوپر درجه یک بالا و سطح آن کاملا یکدست است.  مرکز توزیع چرم دارای کیفیتی بی نظیر و رنگ بندی فوق العاده می باشد.
  • از چرم سوپر گاوی در ساخت کیف و کفش های برند و درجه یک و دیگر محصولات چرمی استفاده می شود.
  • علاوه بر یکدست بودن سطح این چرم هیچ گونه چاپی در آن به کار برده نشده است.
  • چرم سوپر گاوی دارای الیاف متراکم و فشرده می باشد. مرکز توزیع چرم به همین دلیل مقاومت و استحکام بالایی دارد.
  • سطح بیرونی چرم سوپر گاوی فوق العاده ضخیم ، نرم ، راحت تاشو و انعطاف پذیر است.
  • داخل چرم سوپر گاوی محکم زیبا ، بادوام و نرم و به ویژه ضد خش و ضد آب است
    راهنمای خرید چرم سوپر گاوی

مرکز توزیع چرم سوپر گاوی

اگر در کار صادرات چرم سوپر گاوی به کشورهای داخل و خارج می باشید. بهتر است برای رونق گرفتن هر چه بیشتر کسب و کار خود در ابتدا آن را از مرکز تولید این محصول خریداری کنید.
انواع چرم گاوی ایرانی از جمله چرم گاوی شبرو دارای جنسی درجه یک و ظاهر و طرحی متفاوت از دیگر نقاط جهان است و از این روی در کشورهای خارجی خریداران و مشتریان فراوانی دارد. مرکز توزیع چرم درایران بسیار پررونق می باشد.

مهد پرورش بهترین چرم گاوی و به تبع آن محصولات حاصل از آن مانند کیف و کفش و کمربند و سایر اکسسوری ها می باشد. تولیدکنندگان انواع چرم گاوی در تبریز از جمله چرم گاوی سوپر علاوه بر فروش داخلی به بسیاری از کشورهای خارجی و اروپایی و عربی و به خصوص کشور عراق صادر می کنند. و از این روی این شهر از بزرگترین مراکز عرضه چرم گاو صادراتی ایران به شمار می آید.

البته در شهرهای دیگری چون اصفهان و تهران و زنجان نیز چرم سوپر گاوی باکیفیت و مرغوب تولید می شود. مرکز توزیع چرم به کشورهای خارجی صادر می گردد. و از دیگر مراکز عرضه چرم گاوی شیک صادراتی ایران محسوب می شود.

صادرکنندگان چرم سوپر گاوی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما