مرکز تولید کفش چرم درجه یک بزی

کفش هایی که با استفاده از چرم بزی، گوسفند یا چرم گاوی تهیه می شوند نسبت به کفش هایی که در تهیه آن ها چرم مصنوعی بکار گرفته شده است، علاوه بر ظاهر شیک و زیبا دارای دوام و ماندگاری بیشتری نیز هستند. کفش چرم بزی به دلیل انعطاف بالای چرم بز همچنین سبک بودن این چرم از کیفیت بالایی برخوردار است. چندین شرکت معتبر در زمینه کفش چرم درجه یک بزی فعالیت می کنند که به خوبی توانسته اند نیاز بازار داخلی کشور را تامین کنند. مرکز تولید کفش چرم بزی با ارائه جدیدترین طرح ها و مدل های کفش چرمی توانسته است مشتریان بیشتری را جذب تولیدات خود کند.

مرکز تولید کفش چرم درجه یک بزی

پنج خصوصیت کفش چرم درجه یک بزی

پنج خصوصیت کفش چرم درجه یک بزی در نگاه اول می توان کفش هایی را که با استفاده از چرم بزی تهیه شده اند، از سایر کفش های چرمی متمایز ساخت. تراکم چرم بزی نسبت به چرم‌گاوی کمتر است. همین امر سبب شده است کفش هایی که با استفاده از چرم بزی تولید شده اند، ظریف تر و نرم تر به نظر رسند. در روی این کفش ها محل روییدن موی بز نقش و نگارهایی را بوجود آورده که زیبایی و جلوه خاصی به کفش های چرمی داده است.

کفش چرم بزی همچنین دارای دوام و ماندگاری بالایی است. شما با خرید کفش چرم بزی تا چندین سال نیازی به خرید مجدد کفش نخواهید داشت. کفشی که با چرم بزی تولید شده باشد به مرور زمان دچار پوسته شدن و ترک خوردگی نخواهد شد. به دلیل منافذ موجود در چرم بزی، جابجایی هوا در کفش چرمی به راحتی صورت گرفته و پای شما در این کفش کمتر عرق می کند. این کفش در طرح ها و مدل های مختلف به صورت تابستانه و زمستانه همچنین مردانه و زنانه تولید و به بازار فروش ارائه می شود.

دلایل استفاده از کفش چرم ممتاز بزی

دلایل استفاده از کفش چرم ممتاز بزی کفش چرم بزی دارای ویژگی هایی است که از پای شما در مقابل عوامل مختلف محافظت می کند. همانگونه که قبلا نیز اشاره شد، جابجایی هوا در این کفش به راحتی صورت گرفته و پای شما از آسیب های پوستی مانند قارچ در امان خواهد ماند. راه رفتن با این نوع کفش ها به دلیل راحتی و سبکی حس خوبی را به شما منتقل می کند.

کفش چرم ممتاز بزی مطابق با استانداردهای جهانی کفش تولید شده است. به سبب انعطاف بالای چرم بزی، پای شما به راحتی می تواند در این نوع کفش مانور دهد. کفی داخلی کفش متناسب با انحنای کف پا طراحی شده و کفی بیرونی آن دارای آج هایی است که از لیز خوردن شما جلوگیری می کند. دوخت محکم و یکنواخت از ویژگی های دیگر کفش چرم بزی است که‌ سبب دوام بیشتر این کفش شده است. با خرید کفش چرم بزی مطمئن باشید که از کمر درد و زانو دردهای ناشی از استفاده از کفش نامناسب، در امان خواهید ماند.

قیمت کفش چرم درجه یک بزی صادراتی

قیمت کفش چرم درجه یک بزی صادراتی همانگونه که واقف هستید، در تهیه محصولاتی که به منظور صادرات تولید می شوند، از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می شود. کفش چرم صادراتی نیز از مرغوب ترین چرم بزی تهیه شده است. کفش هایی که از چرم طبیعی تولید می شوند از قیمت بالاتری نسبت به سایر کفش ها برخوردار هستند. به همین دلیل قیمت کفش چرم درجه یک بزی صادراتی نیز گران است.

البته ذکر این نکته نیز ضروری به نظر می رسد که عواملی مانند نحوه عرضه این محصول به بازار فروش تاثیر بسزایی در قیمت نهایی کفش چرم صادراتی دارد. برای اطلاع از قیمت کفش چرم بزی می توانید به نمایندگی های فروش این محصول در سراسر کشور مراجعه کنید. عرضه انواع کفش چرم بزی به بازارهای خارجی با استقبال زیادی از سوی برخی کشورها مواجه شده است. در همین راستا صادرات این محصول به هدف کسب ارز خارجی، به کشورهای مختلفی صورت می گیرد. صادرات کفش چرم بزی تولیدکنندگان این محصول را به تولید بیشتر و باکیفیت تر این نمونه کفش تشویق کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما