مرکز خرید چرم بزی فلوتر صادراتی

چرم ها مواد اولیه کیف و کفش های هستند که بسیار گران و لوکس هستند و هر کسی توانایی خرید آن ها را ندارد. چرم طبیعی بزی از پوست بدن بزها تولید می شود و دارای نرمی و لطافت بالایی است همچنین دوام و عمر زیادی دارد. چرم بزی فلوتر صادراتی را می توان از کارخانه های سازنده آن خرید کرد و یا از مراکز چرم فروشی آن را تهیه نمود که قیمت بالایی دارد.

مرکز خرید چرم بزی فلوتر صادراتی

بررسی رنگبندی چرم نبوک اصل

بررسی رنگبندی چرم نبوک اصل به طور کلی چرم های طبیعی دارای سه لایه هستند لایه رویی که همان پوست اصلی گاوی است، لایه میانی و لایه زیرین که در واقع از چربی بدن حیوان می باشد. و دارای استحکام بالایی است.

از چرم های طبیعی چرم های دیگر حاصل می گردد که برای تولید آن ها از لایه های مختلف چرم ها استفاده می شود. و چرم نبوک یکی از آن ها می باشد. چرم نبوک بالایی ترین لایه پوست می باشد که شبیه به مخمل است.

چرم بزی تیره دارای نرمی و لطافت بالایی است و بیشتر برای تولید کفش به کار می روند استحکام و کشش این چرم ها بسیار بالاست و با این چرم محصولات زیادی تولید می گردد و بیشتر آقایان جذب رنگ های تیره می شوند.

چرم نبوک اصل دارای تنوع رنگ زیادی است و این چرم ها را که قیمت بالایی هم دارند در تمام رنگ ها تولید می کنند. آن ها را برای تولید کیف و کفش به کار می برند. چرم بزی رنگی مورد پسند خانم‌ها می باشد و انواع مختلف این رنگ ها را می توانند با لباس های خود به راحتی ست کنند.

فروشندگان فله ای چرم بزی فلوتر صادراتی

فروشندگان فله ای چرم بزی فلوتر صادراتی صاحبان کارخانه های تولید چرم از فروشندگان اصلی و اولیه هستند که چرم های تولید شده را به صورت فله ای برای صادرات آماده می کنند آن ها بعد از آن که چرم ها را به صورت عمده تولید کردند آن را برای مصرف به کل کشور ارسال می کنند و نوع درجه یک این محصولات را، حتی برای بازار های خارجی نیز ارسال می کنند.

مغازه های چرم فروشی سطح کشور خرید عمده خود را از طریق اینترنت انجام می دهند و انواع رنگ های آن ها را در مغازه های خود به قیمت بالایی به دست مصرف کننده می رسانند و خود نقش واسطه فروش این محصول را بازی می کنند و سود خود را از مشتری ها دریافت می کنند اما با خرید مستقیم از طریق سایت های معتبر به صورت مجازی می توان خرید خود را انجام داد و آن را با قیمت کارخانه درب منزل تحویل گرفت و نیازی به صرف زمان و هزینه ی زیاد نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما