مرکز عرضه چرم نبوک گاوی

چرم کاربردهای زیادی دارد. از این رو، در بازار انواع محصولات چرمی وجود دارد که در میان آنها، می توان به چرم نبوک گاوی اشاره کرد. این نوع چرم ها به دلیل داشتن برخی ویژگی ها و مشخصات بازار پر رونقی دارند. همچنین هر روزه بر بازار آن افزوده می شود. از این رو، مرکز عرضه چرم نبوک گاوی این محصول را به صورت کلی و عمده در بازار سراسر کشور توزیع و عرضه می کند.

مرکز عرضه چرم نبوک گاوی

مقایسه چرم نبوک با فلوتر

چرم گاوی طبیعی یکی از بهترین و مرغوب ترین نوع چرم های موجود در بازار می باشند. که به دلیل داشتن کیفیت و مرغوبیت زیاد، مشتریان زیادی در بازار دارند. از این رو، انواع و اقسام چرم ها در بازار وجود دارد. دو نوع از محبوب ترین و مهمترین نوع این چرم ها، چرم نبوک گاوی و فلوتر است. این نوع چرم ها به دلیل داشتن مزیت های زیاد بازار پر رونقی دارند. ولی با این حال، بسیاری از افراد در مورد تفاوت های آنها، اطلاعات دقیقی ندارند.

  • چرم نبوک: چرم نبوک گاوی از لایه بیرونی پوست تولید می شوند، از این رو، ستختی و استحکام بالایی دارند و در برابر خش مقاوم می باشند، در این حال، برای تولید کفش بسیار مناسب می باشند، می توان از آن کفش و کمر بندی مرغوب و با کیفیتی را تولید کرد.
  • چرم فلوتر: نوع دیگر از چرم های موجود دربازار است که از پوست گاو به دست می اید، این نوع چرم ها دارای بافت طبیعی است و برای تولید و ساخت انواع کیف، کفش و کمربندی چرمی مناسب می باشد، این نوع چرم ها از ضخامت و مقاومت زیادی برخوردار می باشند و از این رو، بازار پر فروشی دارند.

محصولات که از چرم نبوک گاوی شیک درست می شوند، دارای نرمی و لطافت خاص در رویه هستند. علی رغم داشتن ضخامت بالا، نرمی و لطافت زیادی دارند و بسیار مقاوم می باشند. این نوع چرم ها بسیار پر مشتری هستند.

مقایسه چرم نبوک با فلوتر

خرید انواع چرم‌نبوک گاوی

آدم هایی که در اطراف ما هستند، همه علاقه به خرید و استفاده از انواع و اقسام محصولات چرمی دارند. ولی با این حال، کمتر کسی است که در این مورد اطلاعات دقیق و مناسبی داشته باشد. از انواع و اقسام چرم ها مانند چرم گاوی شبرو، نبوک و غیره مطلع باشند.
ولی با این وجود می توان گفت که همه این افراد امروزه می توانند اقدام به خرید انواع چرم نبوک گاوی با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت نمایند. این نوع چرم ها به دلیل داشتن مشخصات خاص بازار پر رونقی دارند.

خرید انواع چرم نبوک گاوی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما