مرکز عرضه چرم گاوی وکیوم

چرم گاوی وکیوم یکی از انواع چرم های طبیعی جدید می باشد. طبق استانداردها و رعایت نکات لازم در صنعت تولید این نوع از چرم تولید شده و از ویژگی‌های اصلی و بارز این نوع از چرم می توان به قابلیت ایستایی آن بدون استفاده از مواد کمک کننده اشاره کرد. مرکز عرضه چرم گاوی وکیوم با در نظر گرفتن تنوع رنگی بالا از این محصول در بهترین درجه کیفیت به صورت عمده اقدام به پخش و عرضه آن به مراکز فروش و نمایندگی های فروش انواع چرم طبیعی در سراسر کشور کرده است. همچنین تولید زیاد و با کیفیت آن امکان صادرات به نقاط مختلف جهان را هم فراهم کرده است.

مرکز عرضه چرم گاوی وکیوم

چرم طبیعی چگونه دباغی می شود؟

برای تولید چرم طبیعی در انواع مختلف آن ابتدا اقدام به کندن پوست طبیعی از روی بدن حیوانات می کنند. بعد از اینکه چvl را از روی بدن حیوانات جدا کردن به آن نمک می زنند تا فاسد نشود. در حین نمک زدن باید آن را خشک کنند. چرم گاوی وکیوم بعد از اینکه آنرا خشک کردند اقدام به حذف کردن قسمت های اضافی پوست طبیعی می کنند. حال زمانی که می‌خواهند آن را دباغی کنند باید آن را دوباره خیس کنند. زمانی که آن را خیس میکنند تمام گوشت های اضافی و مواد اضافی بر روی سطح چرم طبیعی را توسط دستگاه های مخصوص از آن جدا کنند. در روش سنتی با دست این کار را انجام می دهند.

بعد از این کار آن را در آهک قرار می‌دهند. چرم گاوی وکیوم استفاده کردن از آهک به خاطر این است که مو و پشم روی پوست را از آن جدا کنند. زمانی که این کار را انجام دادند باید در مرحله بعدی از نمکهای آمونیوم استفاده کنند. باید آن را به شکل کامل بر روی پوست از بین ببرند. چون در صورتی که آهک بر روی پوست بماند چرم طبیعی تولید شده از کیفیت پایینی برخوردار می باشد. باعث شکنندگی پوست میشود.

بعد از این مرحله برای نرم کردن چرم آن را در محلول نمک قلیایی قرار می دهند. چرم گاوی وکیوم اگر از آن چیزی باقی مانده از بین برود و چرم طبیعی بسیار نرم و منعطف شود.  در مرحله آخر هم اقدام به برش چرم می‌کنند برای اینکه ضخامت های متفاوتی داشته باشند. سعی می‌کنند آن را از روی دستگاه های غلتکی مخصوص عبور بدهند و در نهایت با استفاده از رنگهای مخصوص اقدام به رنگ آمیزی آن در تنوع رنگی بالا می کنند.

چرم طبیعی چگونه دباغی می شود؟

مراکز فروش انواع چرم گاوی وکیوم

مراکز فروش انواع چرم گاوی رنگ روشن وکیوم با در نظر گرفتن روش های متفاوت به صورت عمده توانسته است این چرم طبیعی را در کیفیت بالا به صورت عمده به مراکز فروش کوچکتر در سراسر کشور و همچنین در اختیار تقاضا کنندگان اصلی آن در کشور های خارجی هم قرار بدهد، چرم گاوی وکیوم مراکز فروش معتبر همواره امکان به فروش رساندن انواع چرم وکیوم را به صورت آنلاین و اینترنتی هم امکان‌پذیر کرده‌اند.

مراکز فروش انواع چرم گاوی وکیوم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما