مرکز عرضه چرم گاو درجه یک اصل

چرم گاو درجه یک اصل را باید از مراکز و فروشگاه های معتبر بخواهید. چرم ی که از گاو به دست می آید پس از انجام فرایندهای بسیاری به صورت ورقه های چرم برای استفاده آماده می شوند. این چرم های آماده شده برای مصرف در مراکز توزیع، ارائه می شوند. چرم درجه یک اصل قیمت و کیفیت بالاتری دارد و محصولات تولید شده از آن نیز دارای ارزش بیشتری خواهد بود. چنانچه به دنبال خریداری چرم اصل و درجه یک هستید حتما به مراکزی که مورد اعتماد و اطمینان هستند مراجعه نمایید.

مرکز عرضه چرم گاو درجه یک اصل

نحوه تشخیص چرم طبیعی کیفی اصل

نحوه تشخیص چرم طبیعی کیفی اصل محصولاتی که از چرم تهیه می شوند از دیر باز مورد توجه بوده و همیشه گران تر و زیبا تر از سایر محصولات مشابه بوده است. با پیشرفت تکنولوژی چرم های مصنوعی نیز دقیقا همانند چرم گاو طراحی و ساخته شده که تشخیص و تمیز ان از چرم اصل، دشوار است. اما با آگاهی از نکات خاصی می توان تفاوت بین این دو را فهمید. نخست باید بدانیم که چرم گاو دارای درجه بندی است و با توجه به اینکه چرم از چه نوع گاوی و نیز از کدام قسمت گاو تهیه شده، کیفیت آن تفاوت دارد.

چرمی که برای کیف مورد استفاده قرار می گیرد مناسب دوخت کفش نیست. چرم کیفی معمولا نیازی نیست که چندان مقاوم و ضخیم باشد. چرم طبیعی بوی مخصوص چرم را دارد. شاید شما هم متوجه بوب خاص چرم بشوید. اما تنها تکیه بر بوی محصول کافی نیست. برای خرید چرم گاوی درجه یک ورقه های چرم را به پشت بر گردانید و دقت کنید، چرم اصل دارای پرزهای کوتاه است در حالیکه چرم مصنوعی شبکه ای از نخ ها و دوخت هاست.

چرم طبیعی به سختی آتش گرفته و می سوزد و در صورت سوختن بوی مو و پوست سوخته و تندی خواهد داشت. شاید تست کردن این مورد در فروشگاه ها امکان پذیر نباشد اما با کمی توجه از روی خطوط و طرح ظاهری نیز می توانید چرم طبیعی را تشخشص دهید. با اینکه چرم طبیعی از نوع مصنوعی گران تر است اما می توان در بازار چرم گاوی ارزان و مناسب را نیز بیابید.

مراکز صادرات انواع چرم گاو درجه یک اصل

مراکز صادرات انواع چرم گاو درجه یک اصل چرم ساری در ایران قدمتی طولانی داشته و از دیر باز به صورت سنتی در جای جای کشور انجام می شد اما امروزه این هنر و مهارت شیوه صنعتی پیدا کرده و در کارخانه های مجهز با فناوری روز دز هم امیخته است. چرم های تواید داخل کشور علاوه بر تامین نیاز بازار و مصرف کنندگان داخلی، به دیگر کشورها نیز صادر می شود. کیفیت چرم های صادراتی فوق العاده بوده و قابل رقابت با چرم های تولید سایر کشور ها می باشد. چرم گاوی درجه یک اصل ایران جایگاه خود را بازار جهانی یافته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما