مرکز فروش چرم طبیعی گاوی خام

ما به عنوان یک مرکز فروش چرم طبیعی گاوی خام اقدام به توزیع این محصول به صورت مستقیم و عمده نموده ایم. چرم گاوی کاربر بسیار بالایی دارند. شاید شما هم تا به حال از انواع محصولات چرمی همچون کیف و کفش استفاده کرده اید. همچنین شاهد دوام زیبایی و همچنین کاربردی بودن این محصولات بوده اید. انواع مختلف این محصولات با استفاده از چرم های طبیعی گاوی و یا بزی تولید شده‌اند. البته چرم شترمرغ نیز در این بین کاربرد بسیار زیادی در تولید این محصولات دارا می باشد.

مرکز فروش چرم طبیعی گاوی خام

مشخصات چرم سنگین درجه یک

چرم گاوی به چند دسته و متفاوت و متنوع تقسیم می‌شود. برخی از این مدل ها شامل چرم های اشبالت، چرم های معمولی و چرم های جیر هستند. در اینجا چرم گاوی به دسته چرم های سنگین تعلق دارد. در واقع چرم طبیعی در دسته سبک، نیمه سنگین و سنگین قرار می‌گیرد. البته چرم های کاوی از نوع سنگین هستند.

چرم گاوی اصل از دسته چرم های ضخیم می اشد. ا این رو در طرح ها و مدل های بسیار گوناگون تولید می شود. این چرم همچنین در رنگ بندی های مختلفی تولید می شود. شامل طرح های متفاوت همچون طرح کروکودیلی یا طرح های متنوع دیگر می باشد. این طرح ها به وسیله شابلون های حرارتی روی چرم اجرا می شوند و موجب زیبایی ظاهری بیشتر آن خواهند شد.

  1. اصلی ترین مشخصه چرم های سنگین درجه یک مقاومت بسیار بالای آن ها است. در واقع جرم های سنگین از نوع چرم گاو و گاومیش و همچنین چرم شتر هستند و مقاومت بسیار زیادی در برابر سایش و پارگی دارند. هر چقدر که از مدت زمان تولید آن ها بگذرد به زیبایی آن ها نیز افزوده خواهد شد.
  2. از جمله مشخصات و ویژگی‌های دیگر چرم سنگین به ضخامت آن می توان اشاره نمود. در واقع چرم سنگین یک چرم بسیار ضخیم است که قابلیت ایستایی بسیار بالایی دارد به همین جهت غالباً از این چرم برای تولید کفش و همچنین کیف های اداری استفاده می کنند.

مشخصات چرم سنگین درجه یک

قیمت خرید انواع چرم طبیعی گاوی خام

قیمت خرید انواع چرم های گاوی خام بستگی به ضخامت آن و همچنین بستگی به نحوه خرید مشتری دارد. هر چقدر که مشتری محصول مورد نظر خود را بدون واسطه و از دست تولیدکننده خریداری نماید به همان مقدار نیز قیمت‌های کمتری بابت آن پرداخت خواهد کرد.

از طرفی واحد ما به عنوان یک واحد برتر در زمینه تولید چرم گاوی اقدام به توزیع این محصول به صورت مستقیم نموده است. خرید چرم گاوی طرح کروکودیل نیز در وب سایت ما امکان پذیر است. علاوه بر آن ما تمامی سفارشات مشتری را نیز پذیرا می باشیم، مشتری می تواند سفارش چرم در طرح های متنوع را بدهد و در کمترین زمان تحویل بگیرد.

قیمت خرید انواع چرم طبیعی گاوی خام

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما