مرکز واردات چرم گاوی عسلی عمده

واردات چرم گاوی عسلی درجه با کیفیت به صورت عمده از طریق این مجموعه انجام می شود. از این رو شما خریداران می توانید به راحتی ثبت سفارش نمایید. چرم گاوی عسلی عمده با کیفیت بسیار مرغوب با قیمت عمده در بازار به فروش می رسد.
مرکز واردات چرم گاوی عسلی این نوع چرم را با درجات کیفی تضمینی و قیمت مناسب در حجم انبوه روانه بازارهای داخلی می نماید. ارائه این نوع چرم با قیمت کلی از طریق مراکز وارداتی و کیفیت مرغوبی همراه بوده است. همچنین استقبال بسیار خوبی برای تولید محصولات چرمی مختلف از آن می شود.

مرکز واردات چرم گاوی عسلی عمده

مشخصات چرم گاوی عسلی

چرم گاوی طیف رنگی گسترده ای را به خود اختصاص داده است. در این راستا می توان به رنگ عسلی آن اشاره نمود. چرم گاوی تراکم بافت بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است. همچنین مقاومت و دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد. درجات کیفی ممتازی به آن تعلق گرفته و سطح منسجم یکنواختی شامل آن می شود،. همچنین قطر بسیار خوب و قابل ملاحظه ای دارد.

قیمت این نوع چرم بر حسب فوت تعیین شده است. در جهت تولید البسه زمستانی گزینه بسیار خوبی بشمار آمده و استایل بسیار شیکی را ایجاد می نماید. چرم عسلی گاوی از زیبایی و جذابیت و قطر فوق العاده ای برخوردار است. این نوع چرم برای تولید دستکش و همچنین کیف نیز به کار می رود، قطر و ضخامت این چرم در انواع متعددی است.

این محصول با استفاده از طراحی منحصر به فرد و شیک و لاکچری موجبات تولید محصولات با کیفیتی را فراهم نموده که طرفداران بیشماری را مجذوب خود نموده است، نکته جالب اینکه این چرم در ساختار تولیدی مبلمان نیز کارایی داشته و جذابیت فوق العاده ای به مبلمان می دهد، این محصول در متراژ متفاوت قابلیت عرضه به مشتریان را دارد، این چرم از محبوب ترین انواع چرم به شمار آمده و تولیدات متنوعی با استفاده از آن قابلیت انجام دارد.

مشخصات چرم گاوی عسلی

عرضه انواع چرم‌گاوی عسلی عمده

چرم گاوی عسلی از مرغوبیت بسیار خوبی برخوردار بوده و با قیمت کلی قابلیت عرضه به شما مشتریان گرامی را دارد، عرضه انواع چرم عسلی گاوی با قیمت عمده مطالبات بسیار خوبی را در این زمینه به ثبت رسانده و با قیمت بسیار خوبی در بازار به فروش می رسد، چرم گاوی فلوتر با کیفیت بسیار عالی و ماندگاری خوب و ثبات رنگی مناسب در بازار در اشکال عمده به فروش می رسد.

چرم گاوی مشکی با کیفیت ممتاز در تناژ انبوه در معرض فروش قرار گرفته و مطالبات بسیار خوبی را نیز به همراه داشته است، برای تهیه و خرید این نوع از محصولات چرمی می توانید از طریق مراکز فروش مستقیم اقدام نمایید، ما بهترین انواع چرم را به صورت تضمینی به شما مشتریان گرامی و متقاضیان محترم عرضه خواهیم نمود.

عرضه انواع چرم گاوی عسلی عمده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما