مرکز پخش چرم بزی عسلی

در مرکز پخش چرم بزی عسلی محصول با مرغوبیت بالا و قیمت مناسبی در اختیار مشتریان گذاشته می شود به همین دلیل توانسته نقش مهمی روی ترغیب خریداران بازی کند.

چرم بزی از پوست حیوان بز به دست می آید که لطافت و نرمی خاصی دارد و روی سطح آن برجستگی های ریز و برآمدگی هایی دیده می شود و برای دوخت محصولات چرمی زنانه استفاده می گردد که در رنگ های مختلفی قابل تولید است که می توان چرم بزی مشکی را نام برد.

مرکز پخش چرم بزی عسلی

همه چیز درباره چرم هورس

همه چیز درباره چرم هورس چرم هورس از انواع چرم های طبیعی مانند بز، شتر و گاو تهیه می شود برای تولید این مدل چرم روی خارجی ترین لایه پوست چرم نوعی واکس مخصوص اعمال می شود که این باعث می شود چرم حالت نرم، مخملی و پرزدار پیدا کند با گذشت زمان رنگ چرم هورس تغییر پیدا نمی کند ایستادگی و ضخامت این نوع چرم فوق العاده می باشد به طوری که به وسیله آن می توانید کیفی بدوزید که نیازی به وسایل محکم کننده ای مانند قدک و فوم نیست.

این نمونه چرم رخی زیبا و جذابی دارد و این به دلیل نوع فینیش موجود در آن می باشد و در مرحله پاپانی تولید این نوع چرم برای این که آن را ضد آب کنند از ماده ای مخصوصی استفاده می نمایند که این باعث می گردد چرم از سادگی بیرون آید و به یک چرم لاکچری تبدیل شود این نمونه چرم دوام بالایی دارد و باعث می شود محصول چرمی که به وسیله آن دوخته شده است ظاهری زیبا، شیک و خوشایندی پیدا کند.

خرید آسان انواع چرم بزی عسلی

خرید آسان انواع چرم بزی عسلی خرید آسان انواع چرم بزی عسلی بازار گرمی دارد چون مشتریان همیشه به دنبال تهیه محصول با روشی راحت و آسان هستند علاوه بر این انواع چرم بزی باعث شده اند خرید پر رونقی داشته باشد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • چرم بزی اشبالت: نسبت به چرم گاوی قواره کوچکتری دارد و ضخامت آن هم کمتر می باشد.
  • چرم جیر بزی: سطح مخملی دارد و این به دلیل پرداختی است که روی آن انجام شده است.
  • چرم بزی چپش: بین 2.75 تا 4 پا ابعاد آن می باشد.
  • چرم منجول بزی: این نوع چرم بزی دارای سوراخ های متععدی می باشد.
  • چرم بزی ممتاز: برای دوخت رویه کیف و کفش استفاده می شود و بالای 1 میلی متر ضخامت آن می باشد.
  • چرم سوپر ( رویه ): بیش از 7.75 پا میانگین فوت آن می باشد و بالای 1 میلی متر ضخامت آن است.
  • چرم سالم بزی: برای دوخت آستر کیف و کفش استفاده می شود و 5.75 پا معدل فوت آن می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما