مرکز پخش چرم گاوی صادراتی

این مرکز به عنوان معتبر ترین عرضه کننده بهترین چرم گاوی صادراتی، این محصول را به صورت عمده را به مشتریان عزیز عرضه می دارد. چرم محصولی است که از پوست خام حیوانات حاصل می شود. از انواع مختلفی متشکل شده است که هر کدام از آنها از ویژگی های خاص بهره برده اند. چرم گاوی یکی از بهترین و مرغوب ترین انواع چرم گاوی صادراتی است. همچنین کاربرد بسیاری دارد و در موارد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

مرکز پخش چرم گاوی صادراتی

از چرم اشبالت چه می دانید؟

چرم محصولی است که از فراوری و دباغی که بر روی پوست خام حیوانات انجام می شود بدست می آید. در انواع مختلفی چون چرم گاو و گوسفند و چرم بز و سایر انواع دیگر چون چرم پرندگان و مار موجود است. هر کدام از آنها بسته به ویژگی هایی که دارند دارای کاربرد های مختلفی هستند. چرم گاوی و چرم بزی از پر کاربرد ترین انواع چرم گاوی صادراتی هستند که موارد استفاده بسیاری نیز دارند.

اما اشبالت نیز نوعی چرم است که از لایه های زیرین پوست بدست می آید. در واقع چرم گاوی حاصل از دباغی پوست در اولین مرحله دارای ضخامتی بسیار زیاد می باشد. این موضوع عملا کارایی آن را کاهش می دهد. به همین جهت آن را به ورقه هایی نازک و قطر مناسب تقسیم بندی می کنند. سپس به وسیله ابزار مناسب آن را برش می زنند. به لایه های نازک و قابل استفاده تبدیل می کنند که به این لایه های نازک زیرین چرم اشبالت اطلاق می شود. چرم گاوی صادراتی توجه خریداران را به خود جلب نموده است.

از بارز ترین مشخصه های اشبالت سطح پرز دار آن است. همچنین این محصول دارای انعطاف و استحکام مناسبی می باشد که کار کردن با آن را در زمان تولید محصولات مختلف تسهیل نموده است, از این نوع چرم گاوی صادراتی در تولیداتی مختلف چون کفش و کیف استفاده می شود و ظاهری زیبا و جذاب به آن می بخشد, در کنار زیبایی و ظرافت قیمت مناسب و به صرفه آن نسبت به سایر انواع چرم از دیگر مزیت های این نوع چرم می باشد که موجب شده است افراد زیادی به استفاده از آن تمایل پیدا نمایند.

از چرم اشبالت چه می دانید؟

شرکت فروش چرم گاوی صادراتی

این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز ارائه دهنده چرم طبیعی و اصل می باشد که بهترین انواع چرم از جمله چرم گاوی ضخیم و چرم گاوی ضد خش را جهت مصارف کاربردی گوناگون ارائه می دهد همچنین چرم بزی اعلا و کفش های چرمی نیز از دیگر محصولات عرضه شده توسط این مرکز می باشند, این محصولات از کیفیتی فوق العاده و اعلا و از دوام طول عمری بسیار زیاد برخوردار می باشند, جهت خرید بهترین چرم گاوی صادراتی و سایر محصولات به این سایت مراجعه نمایید و از خریدی عالی و صرفه لذت ببرید.

شرکت فروش چرم گاوی صادراتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما