مرکز پخش چرم گاوی مبلی

پخش چرم گاوی مبلی به صورت عمده و همینطور به صورت مستقیم سبب شده تا خریداران این محصول را به سهولت تهیه نمایند و به کار گمارند. استقبال روزافزونی که مردم از مبل‌های چرمی داشته اند، تولیدکنندگان مبلمان را بر آن داشته‌ که از مواد اولیه‌ای چون چرم طبیعی گاوی و یا چرم مصنوعی استفاده کنند.

 

مرکز پخش چرم گاوی مبلی

از چرم مبلمان چه می دانید؟

مبلمان چرم بیشتر در محیط های اداری و رسمی از جمله در ادارات، هتل‌ها و سالن های همایش کاربرد دارد. چنانچه چرم استفاده‌ شده در تولید مبلمان از کیفیت خوبی برخوردار نباشد، خریدار را با مشکلات عدیده ای مواجه خواهد کرد. که در زیر به برخی از این موارد خواهیم پرداخت:

چنانچه مبلمان از چرم نا مرغوب تهیه شده باشد، در نشستن های طولانی مدت، حرارت مبل بالا می رود.از این رو احساس گرما فرد میهمان را دچار ناراحتی و نا خشنودی خواهد کرد. چنانچه در تولید مبل از چرم بی‌کیفیت استفاده‌ شده باشد طول عمر مبلمان کاهش می‌یابد. هچنین در مدت زمان کوتاهی چرم بکار رفته ترک‌خورده و از بین می‌رود.

ویژگی های چرم بی کیفیت و چرم با کیفیت

چرم بی‌کیفیت به‌مرور زمان در اثر سایش دست و یا نشستن‌های طولانی مدت، تغییر رنگ پیدا می کند. ظاهری بسیار نامطلوب را برای مبل به وجود می‌آورد.چرم نامرغوب در هنگام دوخت مبلمان انعطاف خوبی نداشته و شکل ظاهری مبل را تحت‌الشعاع خود قرار می‌داد. همچنین از ظرافت و زیبایی آن می کاهد. چرمی برای مبلمان خوب است که علاوه‌بر استحکام و دوام مناسب، از نرمی مطلبوبی و انعطاف پذیر باشد.

بوی نامطبوعی نداشته و طول عمر بالایی را دارا باشد. چرم با کیفیت ظرافت خود را در هنگام دوخت و تولید مبلمان حفظ می نماید. همچنین دارای تنوع بی نظیری دررنگ و نقش به همراه دارد. چرم گاوی طبیعی با کیفیت به تولید کننده اعتبار داده و تولیدات او را به خوبی معرفی خواهد کرد. همچنین دست خریدار را نیز در انتخاب باز گذاشته و خریدی لذت بخش را به وی هدیه می دهد. چرم های طبیعی متنوع در رنگ، مبلمان های چشم نواز و زیبایی را به گالری فروشندگان دعوت می کند.

تهیه چرم گاوی اصل و مناسب مبلمان به این سادگی نیست. از طرفی نیز استفاده از مواد اولیه تاثیر بسزایی در ظاهر، کیفیت و طول عمر مبلمان خواهد داشت.

از چرم مبلمان چه می دانید؟

توزیع عمده چرم گاوی مبلی

به عنوان تولید و یا عرضه‌کننده مبلمان، تهیه مواد اولیه با کیفیت و مرغوب اساس کار و مبنای اصلی مشتری مداری شماست. لذا چنانچه به‌دنبال چرم گاوی طبیعی برای تولیدات خود هستید به طوری که با کیفیت بوده و اطمینان کافی را از خرید به شما بدهد، به مجموعه ما مراجعه کنید.
مجموعه نادر، به‌عنوان عامل توزیع عمده، چرم گاوی طبیعی و چرم گاوی ساده را با قیمتی بسیار مناسب در تنوع رنگی بالا و در متراژ مورد دلخواه شما به‌صورت آنلاین به فروش رسانده و در بسته‌بندی مناسب و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست شما خریداران عزیز خواهد رساند.

مجموعه نادر، به‌ عنوان مرکز پخش چرم گاوی مبلی، در نظر دارد این محصول باکیفیت و بی‌نظیر را از طریق تارنمای خود معرفی نماید. همچنین  به نمایش گذاشته و به‌صورت آنلاین به فروش برساند.

توزیع عمده چرم گاوی مبلی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما