واردکننده برترین چرم گاوی مرغوب

امروره انواع محصولات چرمی از چرم گاوی مرغوب تهیه و تولید می شود که دارای کیفیت بالایی هستند ؛به عنوان مثال انواع لباس ها و انواع کفش ها که از مرغوبیت فوق العاده بی نظیری برخوردار هستند می‌توانند نمونه‌هایی از این نوع محصولات باشند.در تهیه محصولات چرمی به ویژه کفش چرم گاوی و کفش چرم بزی از چرم خام گاوی و چرم خام بزی بهره گیری می شود؛تا محصولی با دوام بالا تولید گردد.

واردکننده برترین چرم گاوی مرغوب

تبریز اولین تولیدکننده چرم گاوی مرغوب

تبریز اولین تولیدکننده چرم گاوی مرغوب تبریز شهری است که قطب صنعت چرم کشور لحاظ می‌شود اولین تولید کننده چرم گاوی مرغوب نامیده شده است.نخستین کارخانه های چرم سازی در تبریز چرم سازی خسروی بوده است که قدمت آن تقریباً به 90 سال گذشته یعنی سال 1310 هجری شمسی می رسد.

در حال حاضر250 واحد تولیدی چرم در تبريز فعال هستند که بیش از 95 درصد این واحدها در تولید چرم سنگین و بقیه در تولید چرم سبک فعالیت دارند. نخستین کارخانه چرم­ سازی در کشور از سوی مرحوم صدقیانی با عنوان چرم­ سازی خسروی ایجاد شد و بعد از 7 سال این صنعت در شهر تبریز گسترش یافت.

توسعه این صنعت از محله امامیه تبریز شروع شد و سپس تا سال 1362 به خیابان سعدی گسترش یافت و تعداد کارخانه های چرم سازی در آن زمان به 42 واحد رسید.

لازم به ذکر است چرم سنگین به چرمی گفته می­ شود که از پوست حیواناتی مانند گاو ،گوساله و شتر و …به دست می آید؛به عنوان مثال چرم گاوی ترک می تواند یکی از بهترین نوع چرم سنگین باشد که دارای بیشترین مقاومت در میان سایر چرم ها است.

این نوع چرم به علت استحکام و مقاومت بالا در زیره و رویه کفش ،ساخت کیف­ های دستی و جیبی مرغوب مورد استفاده قرار می گیرند.و اما چرم سبک چرمی است که از پوست حیواناتی مانند گوسفند، بز، بزغاله تهیه می شود.که بسیار ظریف و نازک است و به همین علت هم در ساخت محصولاتی مانند لباس و مشتقات آن کارایی دارد.لازم به ذکر است از نوع کیفیت پایین تر آن به عنوان آستری کفش و لباس استفاده می گردد.

قیمت باورنکردنی چرم گاوی مرغوب

قیمت باورنکردنی چرم گاوی مرغوب این روز ها چرم گاوی وارداتی در نقاط مختلف کشور ما رواج یافته است و می‌توان از این نوع چرم جهت دوخت لباس های مختلف و کفش های با کیفیت استفاده نمود؛ نکته قابل توجه این است که چگونه می توانیم چرم با کیفیت خریداری نموده؟

جهت خرید می‌توان به فروشگاه‌های آنلاین مراجعه نمود که علاوه بر بررسی کیفیت از قیمت های بی نظیر آن مطلع شده و محصول مورد نظر را خریداری کنیم. لازم به ذکر است قیمت چرم گاوی بسته به متراژ آن متغیر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما