پخش انواع چرم رویه گاوی

از پوست گاو برای تولید کاپشن، پالتو، کیف، صندلی ماشین، کمربند استفاده می‌شود، این پوست طبیعی و سفید نشده از گاو است و فرآوری می شود، دباغی پوست گاو از جمله این فرایندها است، چرم گاوی ضخیم و ساختار فیبری بسیار محکمی دارد و ضخیم‌ تر و قوی‌تر از سایر چرم های حیوانی است، پخش انواع چرم رویه گاوی خام و دباغی شده برای تولید محصولات چربی به تولیدی ها و کارگاه ها صورت می گیرد.

پخش انواع چرم رویه گاوی

بهترین انواع چرم برای مبلمان

بهترین انواع چرم برای مبلمان چرم گاو به نسبت سایر چرم‌ها کمتر دچار ترک خوردگی و پاره شدن می‌شود و بسیار انعطاف پذیر بوده و برای استفاده روزمره بسیار راحت است، این چرم دارای ناهمواری و ساختار فیبری قوی است و در میان چرم های دیگر قابلیت ضد آب دارد و در هنگام باران و برف نیز به راحتی می توان از آنها استفاده کرد، این نوع پوست سنگین‌تر از پوست‌های متداول است.

در دوخت کت و کیف و کفش از چرم گاو بسیار استفاده می‌شود و با دباغی مناسب به دلیل راحت بودن چرم آن بر روی آن چاپ صورت می گیرد، این نوع چرم در دستگاه های چاپ و لیزر استفاده می شود، به طور طبیعی رطوبت را دفع و شکل خود را حفظ و در برابر نور خورشید و گرما و درمقابل سرما مقاومت بالایی دارد. پوست گاو برای ساخت انواع کاپشن، پالتو، کیف، کمربند، مبلمان، زین اسب مناسب است، به دلیل ضخامت و مقاومت بالا و جنس مرغوب چرم گاو برای تولید روکش صندلی ها و مبلمان از آن استفاده می شود بهترین چرم برای این منظور است.

بر روی این چرم به دلیل ضخامتی که دارد حکاکی‌ صورت می گیرد، برش و سوراخ کردن روی آن بسیار آسان است، دارای ماندگاری و مقاومت بالا و در برابر سرما و گرما عایق بسیار اعلایی است، قیمت چرم گاوی با داشتن بافت متراکم و فشرده و استحکام و مقاومت بالا به نسبت دیگر چرم ها مناسب تر است، ساختار چرم گاوی درست است که نرم و خشک است ولی بسیار مقاوم و مستحم می باشد، سطح چرم گاوی صاف بوده و بدون برآمدگی است و در مقایسه با انواع دیگر چرم دارای ضخامت بیشتری می باشد، انعطاف در این نوع چرم نیز بالا است.

خرید مرغوب ترین انواع چرم رویه گاوی

خرید مرغوب ترین انواع چرم رویه گاوی چرم گاوی به عنوان فراوان ترین چرم بازار های داخلی و خارجی شناخته می شود و در مقایسه با نمونه های گوسفندی و بزی دارای قیمت پایین تری می باشد، همان طور که می دانید چرم گاوی یکی از مقاوم ترین چرم های جهان می باشد. و به دلیل استحکام و مقاومت در تولیدات رویه صندلی و مبلمان استفاده می شود، خرید مرغوب ترین انواع چرم گاوی صادراتی را با قیمت مناسب از سایت فروش تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما