پخش بهترین چرم رویه گاوی

شرکت ما با چندین دهه تجربه و مهارت در این زمینه توانسته است تا جز مراکز پخش بهترین چرم رویه گاوی در سراسر ایران و بازار های خارجی باشد. همین امر باعث شده است که رضایت کامل و اعتماد مشتریان خود را جلب نماید. همین هم نیز باعث می شود ما همیشه جزو انتخاب های برتر در میان برندهای دیگر برای مخاطب ها و مشتریان خود باشیم. همیشه با محصولاتی همچون چرم گاوی تیره و چرم گاوی ضخیم با کیفیت و قیمتی مناسب به این مهم دست پیدا کرده است.

پخش بهترین چرم رویه گاوی

تاریخچه دباغی چرم در ایران

از زمان های قدیم استفاده از چرم رویه گاوی در زندگی روزمره بسیار مرسوم بوده است. صنعت چرم و استفاده از آن صنعتی بسیار کهن میباشد. این موضوع به بیش از سه هزار سال قبل بر می گردد. در آن دوران تمامی کتب و یا نامه های خود را بر روی چرم رویه گاوی نوشته و ارسال میگردید. همچنین در ساخت زره های جوگی نیز از آنها استفاده می شده است. زیرا قابلیت انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالای آن از مزایای چرم ها می باشد. این امر در گذشته باعث می شد از این نوع محصولات استفاده بیشتری شود.

حتی در کتب قدیمی همچون قرآن های خطی و دیگر آثار تاریخی را بر روی آنها ثبت می کردند. با گذشت زمان درخور تغییرات بسیار زیادی در نحوه تولید آن شده است. این امر تهیه و تولید آن را بسیار سریع تر را آسان تر ساخته است. اولین کارخانه تولید چرم رویه گاوی در ایران در تبریز بنا گشته است. به همین دلیل تبریز را قطر تولید چرم در ایران می نامند.

شرکت ما همواره قصد دارد تا با ارائه بهترین محصولات خود به مشتریان عزیز این امکان را برای آنها فراهم سازد. تا با کیفیت ترین محصول بازار را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهد.  از این رو خرید خوب عالی و به صرفه را تجربه کنند. همچنین بابت اصالت و کیفیت و کارایی محصول نیز اطمینان کامل داشته باشند.

تاریخچه دباغی چرم در ایران

مراکز فروش چرم رویه گاوی

ما با داشتن چندین مراکز فروش چرم رویه گاوی در سطح کشور توانستیم تا دسترسی به این محصول با کیفیت را برای مشتریان و مخاطبان آن و آسان سازیم و از همین جهت دیگر نیازی به صرف زمان های اضافی و هزینه های اضافی برای تهیه چرم رویه گاوی می باشد زیرا مشتریان ما می توانند در نزدیکترین محل زندگی خود این محصولات را تهیه کنند.

همچنین این امکان را فراهم ساختیم تا بتوانم به صورت غیرحضوری خرید خود را به صورت مستقیم از شرکت انجام داده و این محصول با کیفیت را در محل تعیین شده با صرف کمترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

مراکز فروش چرم رویه گاوی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما