پخش مستقیم چرم خام گاو عمده

پخش مستقیم چرم خام گاو عمده به عنوان یکی از مراکزمعتبر تامین چرم در کشورایران  بسیار زیاد حائز اهمیت می باشد. چرم خام گاو به دلیل تراکم و ضخامت بالایی که دارد از موارد مصرف زیادی در صنایع مختلف  برخوردار می باشد. بنابراین تامین عمده چرم به دلیل صرفه جویی در هزینه های خرید و کاهش قیمت تولید محصول نهایی اهمیت بسزایی دارد.

پخش مستقیم چرم خام گاو عمده

چرم خام چه کاربردهایی دارد؟

فروش و تقاضای چرم خام در انواع مختلف از قبیل چرم خام بزی و چرم خام گاوی. به دلیل خصوصیات منحصربه فرد کیفی و کمی و موارد استفاده و کاربردی. که در صنایع مختلف تولیدات چرمی دارد بسیار پررونق تر از سایر انواع چرم است. اما در خصوص مهمترین خصوصیات و کاربردهای این نوع چرم ها در ادامه مطلب به توضیحات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

در رابطه با مهمترین خصوصیات چرم خام و تمایز آن با سایر چرم ها می توان به استحکام و تراکم آن اشاره کرد. و همچنین دوام و ماندگاری بالای آن اشاره داشت. از این رو از مهمترین کاربردهای این نوع چرم می توان به استفاده فراوان از آن در تولیدات محصولات چرمی اشاره داشت. استفاده از این چرم ها در ساخت منسوجات زیر بسیار پرکاربرد است.

  • تولید انواع لباس های زمستانی از قبیل پالتو، کاپشن، کلاه، کمربند و …
  • تولید انواع کیف و کفش چرمی بادوام و باکیفیت
  • تهیه و تولید انواع روکش های چرم صندلی و مبلمان
  • استفاده در برخی قسمت های قطعات خودرو و لوازم خانگیچرم خام چه کاربردهایی دارد؟

پخش مستقیم چرم خام

صادرات انواع چرم گاوی خام به صورت عمده با کیفیت بالا به دیگر کشورها از رونق بالایی برخوردار می باشد. افزایش استقبال این محصول در بازارهای جهانی به رونق بخش اقتصادی کشور کمک می نماید. در نهایت اشتغال زایی در این زمینه از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.

چرم گاوی از تنوع رنگ های روشن و تیره بسیار بالایی برخوردار می باشد. این عامل در افزایش بازار مشتری پسندی محصول اهمیت به سزایی دارد. چرم گاوی رنگ روشن از محبوب ترین نوع چرم های خام گاوی در بین دوست داران محصولات چرمی است. که میزان استفاده  آن در ساخت تولیدات چرمی در رنگ بندی های گوناکون بیشتر از رنگ های تیره می باشد.صادرات انواع چرم خام گاو عمده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما